bugün

kızın depresif halinden faydalanmaya çalışan bir piç kurusunun tercihi.
15 sene kızsız kalmadan depresif bir karıya bulaşmam.
mutlu olamamaktır, çünkü kızımız mutluluğun allahını veren durumlardan sonra bile mutlu olmaz, sonuçta melankolik.
hele hele mütamadiyen duygusallık içinde bulunan kızımız arada bir iyice yoğunlaşıp şiir miir yazmaya romantikleşmeye filan çalışır* "bana mıydı bu şimdi" dersin hafif sıkılarak. küser,,, ağlar... pohoooo! hiç bulaşma.
hayattan soğutur adamı.

+ nasılsın canım?
- daha iyi günlerim olmuştu.
+ deniz kenarına gidelim, hava güzel, iyi gelir.
- hayat çok anlamsız.
+ e öl o zaman arkadaş!!
özetle kafa siker.
birde satanizme kaçmaya başlıyorsa kızı orada yakın. Maksat başkaları acı çekmesin.
- öff çok sıkıcı bu hayat!
- aynı sen gibi asude.
çekilmez efendim çekilmez. insan biraz pembe olmalı, siyah renk boğar insanı.
kurutur.
londra gibi depresif bir şehirde paşa paşa sürersiniz hayatınızı. tabi eğer siz de kız gibi depresif,melankolikseniz.
kızın aşırı dozda düş sokağı sakinleri ve buna benzer tarzda müzikler alımından dolayı devamlı mutluluk mesajları vermeniz gerektiren ilişkidir. yorar.
erkek kişisini çok etkileyebilmiş ise bu ilişkinin sonu; metal müzik işliğinde el ele tutuşularak, bilekler kesilir.
- aşkım...
+ efendim aşkım?
- hiiiç, yok birşey... aslında hiç birşey yok, ilginç değil mi? keşke birşeyler olabilseydi, oldurabilseydik, ya da sen herşeyi sadece benim gözlerimden ya da sessizliğimden anlayabilseydin...
+ hmm tamam.
her gece rakı sofrasında demlenip melankolide zirve ya da dip yapıp depresyona geçiş yapmanın farkını yaşayabileceğin durumdur.
zor çok zor anlıyorum seni deyip hemen uzaklaşılması gereken bir virüstür kaç kaçççççç.
melankolik bir erkekle ilişki yaşanamaması ile aynı şeydir. zordur hemde çook zor. mutluluğunuz onu rahatsız eder. sonra sizde onun gibi mutsuz olmaya çalışırsınız.
diri diri toprağa gömülmekle eşdeğer olan bir durumdur.
kanser çıkarttırır, yara bere döktürür özetle süründürür efendim.
Berbattır. Öldürmez süründürür. Sigaradan beterdir. Ömrünü yer. 20'nde saçlarına aklar düşer.
imkansıza yakındır, hatta imkansızdır. derhal reddedilmelidir. ilişki dediğiniz şey sonsuza dek havadan şeker tanelerinin yağdığı, renkli bulutların üzerinde sekerek oradan oraya koşturduğunuz bir evrende japon animelerindeki gibi ağzı on karış açık ve mutlu bir şekilde yaşamaktır. melankolik ilişki mi olur yapmayın. hemen, derhal reddedip uzaklaştırın o kızı. bu iyiliğimi de unutmayın.
Neredeyse imkansızdır. Uzun bir ilişki olmaz. Sürekli alınır ve küser. Bana göre değil.