japonya da feodal dönemde yaşamış büyük bir samuraydır.
Iphone klonu telefon . Iphone' nun en büyük rakibi. Memleketime henüz giriş yapmadı.
dört çekirdekli telefonları ile yarışta ben de varım diyen firmadır.
http://www.teknohaberim.c...-meizu-mx-resmilesti.html
hem ucuz hem de kaliteli android telefonlar üreten firmadır kendisi. üstelik ciddi kaliteli donanımlar kullanıyor. adı nedeniyle kendisine kötü yaklaşılsa da denenebilir diye düşünmekteyim.
Telefonlarini hakikaten ciddiye alarak yapan bir firma ulkemizede bekliyoruz, buyrun gelin bi vergimizi icin.
Çinde sudan ucuz türklerde telefonun fiyatını ikiye katlayan vergiler yüzünden türkiyedede gelmeyecek olan telefon maalesef birde türklerde sahteleri çıkmış haberiniz olsun.
meizu billahi mineşşeytanir racim... diyesim geldiği telefon markası.
samsung iphone gibi borulara ödeyecek parası olmayan, parasının hesabını bilen kişilerin kullanacağı telefon markası.
Anladığım kadarıyla Türkiyede pek bilinmeyen bir telefon. Dış görünüş olarak neredeyse bütün modelleri aynı. Yukarıdaki yazar arkadaşın dediği gibi diğer bir çok markanın artı yönlerini üzerinde barındıran bir telefon. Ayrıca android tabanlı flyme işletim sistemi ıos i aratmayacak kadar iyi çalışıyor. Elektronikten az çok anlayan biri olarak fiat kalite olarak bakıldığında bir numaraya koyacağım telefon.
Büyük firmalara taş çıkartacak şekilde sağlam bir donanım ve optimizasyona sahip telefonları olan firma. Bir tek garanti sıkıntısı olacaktır, takmıyorum derseniz gidin alın.
Zhuhai, Guangdong merkezli bir Çinli tüketici elektroniği şirketidir. 2003 yılında liseden ayrılan Jack Wong tarafından kurulan Meizu, MP3 çalarlar ve daha sonra MP4 oyuncularının üreticisi olarak başladı. 2008 yılında Meizu, odağını akıllı telefonlara taşıdı. Meizu, dünyanın en büyük 11. akıllı telefon üreticisi ve 2015 yılında 20 milyonun üzerinde ürün sattı. Şubat 2015'te, Alibaba açıklanmayan bir azınlık hissesi alarak Meizu'ya 590 milyon dolar yatırım yaptı.
Yakın zamanda tüm telefon piyasasını yerle bir edecek telefon markası.

Ardından vivo ve oppo gelecek.
(bkz: xiaomi) varken esamesi okunmaz.
Ben Xiaomi kullanıyorum ama bu adamlar da çok fena telefonlar yapıyor. Sırf denemek için Xiaomi almıştım 1 seneyi geçti şimdi telefonumu kardeşime verip meizu almayı düşünüyorum. Bence dışardan gayet başarılı gözüküyor.