Kanalı yeniden açılmış genç adam.
Disadonuk bir insan.
Huzur buluyorum videolarını izlerken.
Mehmetcim her zaman bu kadar sevimli olmayacaksın kendini geliştir tamam mı! Henüz gelişmen gerekiyor.
Şimdilik severek izliyorum. Kendini geliştirmeyi ihmal etme. Sağlıcakla kal.
YouTube kanalı şikayet sonucu kapatılan çocuk.

Sebep olanın allah belasını versin! Eşşek kadar adamların gta videoları çektiği, kışkırtma adı altında saçma sapan videoların paylaşıldığı bir ortamdaki nadir güzelliklerden biriydi!
140 bin. Abone.

1 hafta bile geçmedi.
ekşi sözlük sayesinde tanıdığım çok bilgili, temiz yüzlü, sevimli bir çocuk. videolarındaki heyecanlı ve içten hali etkileyiciydi. umarım bundan sonraki yaşantısında da böyle ilgili olur.
Ekşi yazarları ilk defa bir işe yaramış hayatlarında.
trt world kanalında habere konu olmuş.
Afferin mehmet!

görsel
görsel
anadolunun birçok köyünde, mezrasında mehmet kanur gibi çocuklarımız mevcut.

kimi bitki, kimi hayvan, kimi gökyüzü, kimi resim, kimi müzik.

devletin bu nokta da bir scout ekibi kurup mahallelere danışmalar kurarak cevherleri çıkarması gerekiyor.

tabii 3.lük getiren robot mimarlarından bahsetmiyorum.
inşallah birgün kutuplardan Afrika çöllerine kadar belgeseller çekebilecek maddi güce ve donanıma kavuşursun da hiç görmediğimiz canlıları bizim gözümüzden anlatırsın güzel çocuk.
Yaşıtlarından çok farklı bir uğraş ve faaliyetlere merak salan bir genç. "Youtuber" da diyebiliriz. Öyle slime, hamur videoları falan çekmiyor. Bioloji, botanik, zooloji alanlarında bilgiler veriyor. Vallahi tebrik ediyorum. Geleceği çok parlak inşallah. Bir bilim insanı olacak kapasitede. Az önce ekşi'deki bir başlıkta fark ettim kendisini. Bir yazar sayesinde keşfedilip gündeme taşınmış. 2 gün evvel bin küsur takipçisi varken şu an 75 bin civarında takipçiye sahip. Ve hızla artıyor bu sayı. Sosyal medyanın gücü gerçekten çok enteresan. Çocuk büyük bir ilgi ve sevgi saldırısı altında. Kendisi de şaşırmış gibi görünüyor. Umarım böyle hızlı gelen popülarite çocukta psikolojik bir soruna neden olmaz.

Sevdim bu çocuğu, uludağ sözlük olarak bizim bir tuzumuz olsun istedim. Başarılar sana küçük bilim adamı.

https://www.youtube.com/c.../UCdDrQhKJqNVr6HqocVNG21w
(bkz: velet)
ekşi sözlük sayesinde 1 günde abonesi 35k artan güzel yürekli çocuk.