bugün

(bkz: ben ben ben)
son filmden sonra türk kızlarının yüzde 80'i nin mehmet günsür diyeceğini düşünmekteyim. *
taklitler de ancak aslını yaşattığına göre, johnny abimiz yıkar geçer ezer bu soruyu.
rambo okan.
hatun kişi tarafından yerli malı tercih edilmeli diye düşünüyorum. dil, din ve ırk gözetmem diyorsa o ayrı. ben bülent arınç taraftarıyım.
mehmet günsur tabiki.
açık ara johnny deep tir. fakat mehmet günsur unda her türlü gideri vardır.
johnny depp arkadaşım!

şimdi dağılın başka yerde oynayın.
kenan imirzalıoğlu vs mehmet günsür başlığından sonra gördüğüm başlıktır kendileri. bu başlıkta mehmet günsür desem de şimdiki başlığımızın altına hayli hayli johnny deep döver derim. anketimi de bitiririm.
(bkz: yan sanayi)
karşılaştırma hastalığı kurbanlarının mağdurları.

şunu bilin bebeler, biri bir işi iyi yapıyorsa milyar insana inat tek olacak diye bir kaide yok. ya da yakışıklı,güzel vs sıfatlarından herhangi birine sahipse tek o yakışıklı, güzel vs olacak diye de..

evet birini beğeniyorsunuz aynı zamanda diğerini de beğendiğiniz için kafanız karışıyor. ama karışmasın, bu doğal.

ikisi de yakışıklı ama gönül kimi seviyorsa o en yakışıklı. anladın?
güldüren karşılaşma. dahası için:

(bkz: lost vs adını feriha koydum)
(bkz: schindler s list vs kurtlar vadisi filistin)
"pursaklarspor vs real madrid"
taklitler asıllarını yaşatır.
daha da vahimi için nihat doğan vs johnny depp.
çüş dedirten karşılaştırmadır.
johnny deep'in ne kadar yetenekli olduğunu anlamak için sadece herhangi bi filmini seçip izlemeniz yeterlidir, mehmet günsür için aynı şeyi söylemek mümkün değil.
aklı başında bi kız ve sinema sever olarak tiplerini karşılaştırma unsuru olarak görmem bile, ama illa ki karşılaştırmak gerekiyosa tabii ki johnny deep karizması beni her zaman etkilemiştir.
(bkz: ciguli)
"zorlamayın lan bünyeyi karar vermek zorunda mıyız! ikisi de işte! nasıl seçelim a.k" diye haykırmak istediğim durumdur.
yiğitlere birer kıspet giydirip bunları güleştirmedikçe** sağlıklı bir sonuca varılamayacak kıyaslama. oyunculuk konusunda johnny depp memo'yu havada karada kündeye alır; ama söz konusu yakışıklılık/karizma olunca bizim oğlanı da yabana atmamak lazım.
kimisi mehmet günsür der, kimisi johnny depp der ama sonunda herkes bakkalın çırağı hamdiye varır.. ama bence johnny depp.
johnny depp tabi ki , sonuç da mehmet günsür o şekli johnny depp'den aldığı açık açık ortada.
depp "ferrari" ise, günsür "doğan l 5 vites" bile değil, "murat 124"'tür.

(bkz: komik olmayalım beyler)
(bkz: aynı cümlede geçmeleri bile ayıp)
johnny depp'in jack sparrow tarzıyla, mehmet günsür'ün de eski hali ile * götüreceği karşılaştırmadır.