bugün

Sesinin iticiliğini avantaj olarak kullanabilen sanatçı. Şarkıları da gayet iyidir. Sesi bağımlılık yapar.
dinlerken mutluluk duyduğum güzel sesli adam. söylediği her şarkıda beni şarkının içine çekmeyi çok iyi başarıyor. bu duyguyu yaşatan ender sanatçılardan. canlı performansı oldukça başarılı. dinlerken sıkılmıyorsunuz hatta sabaha kadar söylese off demezsiniz.

(bkz: aldırma deli gönlüm) şarkısını dinlerken gözlerimden yaşlar süzülmesine sebep olan sestir. herkese hitap etmeyebilir bu elbette görecelidir.benim iç dünyama hitap eden çok derin bir sesi var. hep söyle , hep çal ve hiç tükenme..
Bunun sarki soyleme tarzini begenen krodur net. Boyle sanatcimi olur lan resmen eski sanatcilara hakaret olur yaziktir.
Tanim:sarkicisimsi.
yüreğine, sesine sağlıktır. olur o zaman yorumu da çok güzeldir.

https://www.youtube.com/watch?v=cPrJNA-xcSk
sesi bir boka benzemeyen şarkıcı.

çıplak sesini dinlemek de her babayiğidin harcı değildir.

ayrıca vincent van gogh' un, kulağını mehmet erdem dinledikten sonra kestiğiyle ilgili söylentiler de bulunmaktadır.
haksız da sayılmaz hani... insan, böyle bir sesi duyduğu için kulaklarına küsebilir.
https://www.youtube.com/watch?v=bBAgl95ERZY
sesi harbiden bir cacık olmayan şarkıcı. çünkü aynı ritmin dışına çıkamaz.
Kendisini tanımam etmezdim. Geçen şeffaf oda adlı programda gördüm kendisini. Birden şarkı söylemeye başladı, yemin ediyorum hiçbir vasfı olmayan bir ses. Neyse fazla dayanamadım kanal değiştirdim. Yeniden açtığımda şarkı yeni bitmişti. Programı sunan dede de yalandan övüyor ama içinden küfür ettiğine adım gibi eminim. Söylediği güzelim şarkıları piç etti la adam. Merak ettim sözlüklerde hakkında girilen girdilere baktım, herkes sesiyle ciddi taşşak geçiyor.

Ayrıca boğaziçi makine mühendisliği mezunuymuş.
3 Uzman Çavuşu dolandırdığı iddia edilen akpli milletvekilidir.

http://www.sozcu.com.tr/2...e&utm_campaign=gundem
Bu adam uyusturucu kullaniyordu yanlis hatitlamiyorsam. Tutuklandiginda sadece kullanici oldugunu soylemisti. Boyle bir insana nasil olur da baria manco sarkilari soyletilir. Yillarca cocuklara saglikli yasamayi iyi insan olmayi ogretmis ulkede nerdeyse milli sembol olmus bir kisinin sarkilari boyle bir insana teslim edilmemeli. Bunu para icin yapiyorlarsa sarkilari soylemesine izin verenler hata ediyor baris agbinin hatirasina saygisizlik ediyorlar. Siz herhangi bir aile degilsiniz siz baris agbinin karisi ve cocuklarisiniz onu hatirasina uygun yasatin. O sizin oldugu kadar buigun 28 yas ustu olan herkesin agbisi babasi idi. Bu sozleri soyleme yetkisini de buradan kendimde bulmaktayim.
Sesi etkileyici şarkıdır. insanı duygulandırıyor.
barışmanço reyizin şarkılarını rezil etme görevini üstlenmiş şarkıcımsı.
keş meş severim ben bunu, fena yakışıklı bir abimiz. bir de şarkı söylemese keşke ama her güzelin bir kusuru var olacak o kadar. *
şarkı söyleyerek hayatını kazandığına inanmak gerçekten çok güç.

bu herifi bir kere dinleme gafletine düştüm. hislerimi de şurada dile getirmeye çalıştım;
(bkz: #31037703)
Benim bu adam gibi sesim olsa, bir ahbabımın yanında bile şarkı söylemeye utanırdım. Çok sevdiğim Barış Manço'nun şarkılarını da hiç etmesin artık.
sarkisina eslik ederken bile bogazinizda balgam bulabileceginiz sari cizmeli mehmet erdem adli sarkicidir.
konserlerinde bizzat dinleme talihsizliginde de bulunduğum için yakinen bildiriyoruz: sesi igrençtir.
ses: yok
konuşur gibi şarkı söyleyen adam çünkü ses yok.
kokainden yakalanmıştı davası sürüyor.
Sesini pek beğenmesem de hepsi benim yüzümden ve acıyı sevmek olur mu yorumlarını beğeniyorum..
Muazzam bir ses.
harika bir ses. evet.
mümkünse şarkı söylemesin sadece konuşsun. sen sus da gözlerin konuşsun memedim.

Çok karizmatik herif. illa ısrarcıysa gelsin bana söylesin yine de kabulümdür.
çok sigara içtiği sesinden anlaşılıyor. Az iç az. Ya da yak gitsin.
Bu ses tonundaki erkek bayıl dese ölürüm. Öyle de bi olay.