bugün

başbakana twitter'den senden korkmuyorum diyen gazeteci. bu gücü nerden alıyorsa artık.
(bkz: fethullah ın kılıcı)
çevresindeki 3-5 kişi ile türkiye de herşeyi bildiğine inanan tablonoid gazete yazarı. elis silah tutan adamlardan korkmazmış ama ilginçtir yalan söylemekten de korkmuyor.

ona tavsiyem şu, bu coğrafya, korkusuz ve dokunulmaz olduğunu iddia eden insanlarla doludur. en son korkusuz ve dokunulmaz olan saddam, bin laden ve kaddafi nin cesetlerini canlı yayınlarda gördük.
igrenç tavrıyla kendinin bi halt bildigini sanan ama sadece fettulahın adamı olan satılık gazeteci. onun zavallı yorumlarını dinledik baya bir süre ama fenerbahçe aklandıgı zaman onun o yavşak suratını merak eden milyonlar olacak ayrıca herkes araştırsın osmanlı döneminde ki karı necatiye benzer bu dalkavuk.
2011 in genç yeteneklerine aday kişilik. ama tek başına değil. kısa adı rok olan rasim ozan kütahyalı ile birlikte kendine ilk 11 de yer bulan gazeteci. iki günde değme spor yazarlarına ve spor yorumcularına taş çıkartan bilgi ve birikime sahip olmaları nedeniyle bu sıralamaya dahil oldular.
yeri geldiğinde gazeteci, yeri geldiğinde savcı, yeri geldiğinde hakim olan yeni devrin kişisidir. o her şeyi bilir, her işin ustasıdır. yaptığı haberler yalan çıksa da asla utanmaz, yüzünde en ufak kızarma bile olmaz. her söylediğinin ayet gibi doğru olduğunu düşünür. bir de bunun kankası var; rok.

arada konuşurken "pensilvanya'nın gücü adına" derseler şaşırmamalı.
bir tarafı sağlam kalkmış yazardır. her ne kadar başbakan'ı sevmesem dahi sen kimsin la başbakan'a böyle konuşabiliyorsun köşe yazarı parçası. kimden icazet aldığını da biliyoruz senin fazla atlama ortalığa ayağını yerden keserler cicişim.
hakkında gereğini yaparsa; beni, hiç sevmediğim akp'ye oy vermeye ahdettirmiş kişidir.
(bkz: azalarak bitsin)
bir hafta içinde ergonokoncu damgası yiyerek içeri alınacak olan gazetecidir.
twitter dan başbakan erdoğan ın sert sözlerine yanıt verdi. kasımpaşalı başbakan dan korkmadığını söyledi.

--spoiler--
Sayın Başbakan ben eli silah tutanlardan korkmadım. Kasımpaşalı Tayyip Erdoğan dan korkacağımı zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Sayın Başbakan hatırlatayım. Senin içişleri bakanına bağlı jandarma beni dinledi Şimdi de evimin ve iş yerimin üzerine bir heron istiyorum. Sayın Başbakan, bugün anladım ki sizden daha iyi MiT i biliyorum. MiT arşivlerini MOSSAD a açmıştı. Böceğe değil mossad ajanlarına bak. Sayın Başbakan iki canbaz bir ipte oynamaz, hatırlatayım size. Öyle böcek diyerek olayı sulandırmayın Gerçeği siz de benim gibi biliyorsunuz.
--spoiler--
tam bi tetikçi ve kalemşör.
birilerinin türkiye'de ki avatarı.
ülkeyi karıştırmak, dibine dimanit koyma görevini yerine getiren basın mensubu üyelerinden biri.

söyleyecek çok söz var ama anlayacak kapasitede insanlar var mı düşünmek lazım.
maltepe dersanesi çıkışlı olduğunu düşündüğüm şahsiyet.
bi değişik olaylar oluyo son günlerde. kendiside zincirin son halkası. tabiri caizse at izi it izine karıştı. allah sonumuzu hayretsin.
--spoiler--
köşe yazarlığı yapan cambazlar var
--spoiler--

by tayyip

--spoiler--
kasımpaşalı başbakandan korkmuyorum
--spoiler--

by baransu

(bkz: ne alaka be abicim)

başbakan baransu benden korksun demiş sanki.
tayyip erdoğan ile bile 'didişmeye' başladı. merak ediyordum; gittim bizzat ben sordum bu soruyu: nereden geliyor bu cesaretin? http://www.medyamanyak.co...yi-takmayan-gazeteci.html
geri vitesin allahını yapıp rte den özür dilemiş...görüyoruz ki omurga o kadar da gerekli bi organ değilmiş...

omurgasız da yaşanırmış..
cemaatçidir lakin ilkeli ve kendi içinde tutarlıdır.
mehmet baransu dik duruşunu koruyor:"kasımpaşalı sayın başbakan beni korkutacağını sanıyorsa haklı da olabilir ancak unutmasın ki muhteşem bir insan ve karizmatik bir dünya lideri olması tekrar kendisine oy vermemi engelleyemez..." zaytung
twitter hesabında söylediğine göre; mit'in peşine 2 adam taktığı gazeteci. polisi arayıp adamları yakalatmış. hakan fidan'ın ifadeye çağrılması, 2 emniyet müdürünün açığa alınması olayından sonra ilginç şeyler yaşandığını gösteren bir durum.
"mit peşime adam taktı beyler :("

evet az önce twitter'ında yazdı.

bu millet inanır ama buna, erol büyükburç spermim çalındı dedi insandılar, nihat doğan mossad beni takip ediyor dedi ona bile inanan vardı. buna da inanırlar.*
çok fazla aksiyon filmi izlemiş belli.

ulan adamlar seni takip etmek istese duvar arkasını mı kullanır, 2012 yılındayız, duvar arkasından gözetleme mi kaldı? *
bir mehmet baran değildir. *
(bkz: piyon)
"Bakın mesela Mustafa Balbay'ı biz aldık... Ihh şey... Biz dedim... Yani içeri aldık... Aldılar... Mustafa Balbay alındı içeri..."

http://www.facebook.com/photo.php?v=273201769406709

senin gibi gazetecinin ben.....