bugün

Hz.mehdinin kim oldugunun merak edilmesidir.

edit:sakin adnan oktar demeyin.
adnan oktar denilerek çözülecek sorunsal.

hojam sizi çok derin seviyorum. maşallah, inşallah...
sen değilsin, heyecanlanma demek istediğimdir.
toplum zekasının çocuktan farksız olduğu gerçeği ile düşünürsek yiğenimin yatağının altında gizlenen canavardır.
nihat dogan oldugu yonunde rivayetler var.
kendisi de bilmezdir. alın size paradoks.
benim demek geldi içimden.
(#17858498) dir.
zamanında mehmet ali ağca mehdi olduğunu iddia etmişti. yani mehmet ali ağca olabilir. * * *
tabi ki adnan oktar.
mehdiye tayyip erdogan diyen var ya.nerede yasiyoruz.
mehdi olan kisi ben mehdiyim demez.mehdi tevazulu olur.
TAYIPE BU UNVAN YAKISR.
adnan oktarın bile ben mehdiyim dediği durumdur Nerdeyse bir moda haline gelmiştir.
uzun altın sarısı saçları, aynı renkte pasparlak entarisiyle tabiki hasan mezarcı.
paristen istanbula uçarak geldi hatta, şahidim.
hasan mezarcı.
adnan oktar kendisi olduğu konusunda ısrarcı. bunu işin gereğine uygun söylemeye çalışırken düştüğü durum ise komik .iran ise onu mehdiyi bekler hazırlık yapar durur yıllardır. ne diyelim merakla bekliyoruz çıkacaktır ortaya.
Mehdi benatia. http://galeri.uludagsozlu...Fu-sorunsal%C4%B1-432336/
mehdi asadi, farsi apaçiler için çıkkıdı çıkkıdı müzikler yapıyor:
http://www.youtube.com/watch?v=PQ5awCxVgNc

--spoiler--
"yalla, yalla paşoom..." *
--spoiler--
ayrıca ''mehdi benim'' desem taşlanır mıyım? sorusunu da sordurabilecek bir sorunsaldır.
Sizi temin ederim islami ilimleri okumuş bi kardeşiniz olarak. Mehdi diye bişey yok. Hadisleri şii kaynaklı çoğu sahih değil kimi de zayıf. Ayrıca da israiliyattan geçme. Aşırı derecede güvenilmez. Zaten gereksiz. insanları bir adamın gelişi beklentisine allah sokar mı? Kendinden medet ummak yerine ona sığınırız haşa. Ve herkes kendini mehdi ilan ederek büyük zarar veriyor. Her cemaatin kendi şeyhi mehdi. Şaka gibi.
bir arkadaşımın ot çekip çekip abisinin mehdi oldugunu idda etmesiyle eş değer soru. Psişik gücü olan herkesin kendini mehdi sanması gibi bir şey..
öğrenseniz nolacak amk bankadan kredi çekip kefil mi yapacaksınız. beraber danaya mı gireceksiniz.