entry'ler (99)

sabah ezanı okunurken köpeklerin havlaması

Eşlik ediyorlar diye söylenti oluşturan olay ama işin aslı öyle değil.

millet deliye hasret biz uykuya

ben böyle bir değiştirme eylemi görmedim, uyarlama mı desek ?

hataylı olup akp ye oy veren insan

kahin olmadıkları kesin onun dışında ''sanki diğer iller çok farklı durumda'' dedirten bir şey bu

karalama kampanyaları ile yükselmek

bir insanın yapabileceği en iğrenç davranış denilebilir. arkadaşların ya da dostların önemi yoktur bu yükselme çabasında. bir noktaya gelmenin, o noktaya nasıl gelindiğine dair iyi şeyler yapılmadan olması gerektiğini savunur bu düşüncenin sahipleri ve siyasi görüş olarak genelde kapitalist düzenin bir yardakçısı ve ya kölesi olmuştur bu varlık. hiç bir yaratılış hikayesinde insanı yermezler; bu, aslında insanın ne kadar garip bir şekilde kendi yaratılışını oluşturduğuna delildir. özetle tanrısına ulaşmak isterken bile başka insanları çeşitli yollarla egale edecek bir insandır bu bahsettiğim.

junior shaq galatasarayda

shortsanitis'in galatasaraya gelmesi halinde atılabilecek olası gazete manşetlerinden biri sanırım budur.

abdest almanın beyin hücrelerine faydası

tinerci olmamayı seçmiş yazar görüşü, bravo (!)

milli içkisi ayran olan milletin milli yiyeceği

beşamel sosla terbiye edilmiş kaz veya 3 gün süte yatırılmış kurbağa larvası da olabilir.

dekolte kıyafet giyip gözükmesin isteyen türk kızı

edebi, giyilen kıyafetlerin içine sokan bir beynin, beyanatlara önem vermediğini gösteren bir durumdur.

bütün insanlık hz muhammed e kurban olsun

''ben insanlıktan çıkalı bir hayli oldu ama insan olmadığım halde insanlara faydalı işler yapmaktan geri alamam kendimi'' dedirten bir önermedir.

road to ziraat cup

o da değil, henüz eskişehirspor maçı oynanmadı.

benfica nın turu haksız yere geçmesi

futboldan anlamayan bir yazarın, futbol oynamadan tur geçileceği mantığıyla açtığı saçma başlık.

içki içen bazı insanlar şerefsizdir

Şiddetle karşı çıktığım mevzudur. içkiye haram demek kafirliktir, nimet o nimet.

son sigarayı yanarken unutmak

son sigaranın, kimileri için aslında ne kadar değersiz, ne kadar köhne olduğunu gösteren davranıştır.

hem inci sözlükte hem uludağ sözlükte yazar olmak

uludağ sözlüğün eski üyelerinin hiç sevmediği, '' defolun gidin bu sözlükten! '' dediği, bazılarının ise memnuniyetle karşıladığı durumdur.
not : ben de bir inci sözlük yazarı olarak bu tespitin ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum.

sevgiliyle konsere gitmek

yaşıma rağmen henüz yapmadığım davranıştır. diğer taraftan baktığımda ise türkiye'de serdar ortaç vb. şahısların konserlerinden başka doğru düzgün konser olmadığından belki de yapmak istemeyeceğim davranıştır.

radyodan şampiyonlar ligi maçı dinlemek

cine5 kanalının şifreli maç yayını yaptığı dönemde bir çok insanın yaptığı, garip duygular bahşeden unutulmaz eylemdir.

prezervatife yağmurluk demek

aslında gerekliliği tartışılamayacak bir nesnenin, imalı kullanımıdır.
edit: dünyada kontrolü olmayan hızlı nüfus çoğalmalarına engel olan tek şeyin bu nesne olduğu düşünüldüğünde, kültürel açıdan eksik yanımızın sekse ve onu çağrıştıran kelimelere olan zaafımız olduğunu kanıtlamaktadır.

plüton gezegeninin gereksiz olması

henüz marsta hayatın olup olmadığı bile bilinmezken, bu düşünce çok umarsız bir düşüncedir.

ölen ablanın adını almak

hüzünlendirici bir o kadar da asalet yüklü bir olaydır.

allah taki inanılmaz mantık hatası

yarattığı halde takip etmemesi.