bugün

cartoon networkteydi diye hatırlıyorum harbiden çok kaliteli bi yapımdı kesinlikle şüphesiz..
Sadece bir iki sezon sürdü diye bildiğim çizgi filmdir. Çocukken en sevdiğim çizgi filmlerden birisi idi. Geçenlerde tekrar izlediğim de eskisi kadar güzel bulmasam da yine de izlemesi eğlenceli gelmiş idi..
Şuan cartoon network'te yayınlanan çizgi film.eskiden çok severdim bunu.

Kardeşimle oturduk izliyoruz
Haykırmalık bir çizgi filmdir efendim.
3037 yılında Glorft'lar dünyayı işgal etmektedir. Dünyanın elindeki tek koz ise Glorft'lardan çaldıkları M.E.G.A.S. robotudur. Ve Glorft'lar da robotu geri almak üzeredir. Komutan Kiva Andru bir fikir bulur: Prototipi kullunarak 3037 yılından 3035 yılına dönüp Glorft'ları yok edip dünyayı Glorft'ların ordusundan kurtarmak... Daha sonra Komutan Kiva Megas'a yollanır, zaman 3035 yılına ayarlanır ve her şey hazırdır. Ama Glorft'lar bir gariplik oldugunu anlarlar ve planı bozarlar. Megas 1930 yılına gider ve New Jersey'de bir hurdalığa düşer. Yıl 2004 olmuştur. Hurdalık Coop'un arkadaşı Goat'ın hurdalığındadır. Coop Megas'ı 2 papele (dolar) satın alır, Megas'ın boyasını baştan aşağı değiştirir ve tepesine arabasını koyar. Maalesef zaman makinesini de parçalar. Kiva 2 robotu ile birlikte Megas'ı almaya gelir ama Coop onların robotlarını parçalar. Kiva da Megas'ı kaçırmaya çalışır ama kontrol paneli tamamen değişik bir tasarım olduğu için bunu başaramaz ve mecburen Coop ve Jamie'nin grubuna katılarak Glorft'larla birlikte bu yıla hapsolurlar.
New jersey in krali olan robot.

Sahibi sarisin cocuk da ayri bi havaliydi
"sen??? Benim sehrime gelip!!!! Etrafi yerle bir edippp!!!! Bununlada kalmayip kasabadaki son ice slash makinesini bozdun oyle mi????? Megaaaaaaassss hedehodo saldirisiii" derdi bu arada arka plandan da ara gaz verirdi megas ve eline joy stick'i alirdi.

Severdik efem cok zevkliydi.
görünce duygulandığım çizgi film.

en iyisiydi..
cartoon networkta bir aralar yayınlanan jamie adlı obezite tipik amerikalı bir gencin dev robotu kontrol ederken yaşadığı anları anlatan çizgi film.
cartoon network sayesinde tanıştığım çizgi dizi. keşke hiç bitirmeselermiş çok eğlenceliydi.
espiriler çocukların anlayamayacağı kadar incedir. kanımca +18 hitap ediyor. özellikle son teknoloji süper güç devasal bir robotun jamie'nin hamburgerini ayağı ile ezmesi sonucu jamie rage yapıp koca gezegeni toz duman edip robotu paramparça ettiği bölüm favorimdir. *
cartoon networkün en iyi çizgi filmidir. efsane replikleri vardır. jameenin kız hayalleri yardırır. kivanın kültür şoku ise kopartır. coop mu? adam esprinin kitabını yazmış.
izlenmesi hatta bölümlerinin indirilip izlenmesi kesinlikle tavsiye edilen, kopma garantili çizgi film.

"Coop never gets sick, he only gets less hungry"
cartoon network'te yayınlanan bir çizgi dizi. ilk izlendiginde transformers gibi görünse de pek alakası yoktur.