bugün

disko kralından daha eğlenceli program. bir de güzel konuklar geldiğinde daha güzel olur.
flash tvde rüya falı bakan kadının programı yardırdı. adana'dan bir hanım telefonda anlatıyor :
h-hanım s-sunucu
h-rüya gördüm vs. vs. vs.
s-ohs ne güzel x,y,z..
h-heh! kocam da uyandı ona da vereyim telefonu.

telefon kapanır.

hanımın yediği dayağı aklıma getirdikçe gülüyorum.
Okan'ın kalitesinin cumartesi gecelerine göre daha bi görüldüğü programdır..
pazartesi geceleri muhabbetın kralında ise programın ''hakkı abisi''dir
geçen hafta, okan bayulgen'in tam arkasında oturan ex aşkımı görünce tüm eğlencemi skip atan program oldu. kendisi 2 hafta önce beni reddetmişti de * ulan sen ne ara mersin'den istanbul'a gittin? artık gözüm görmesin seni.

disko kralı'nı cuma gününe, bunu da cumartesi gününe kaydırsalar tam süper olacak aslında.
bu haftaki bölümünde olasılıksız ve empati kitaplarının yazarı adam fawer'ın konuk olacağı program.
pazar akşamı olması hasebiyle takibi daha zorlaşmış bir programdır.
gerçekleri, başkalarının yapamadıklarını yapan bir program. tam söylenimiyle, başkalarının yaptıklarını eleştiren ve zeki insanlar topluluğunun bir arada olduğu bir program.

(bkz: alkış)
sıkıcı pazar akşamına canlı yayın dinamizmi getirmiş programdır.
medya arkası bölümünde, org çalarak şarkı söyleyen teyze videosuyla yaran program. gözümden yaşlar geldi yahu. hele teyzenin o bed sesine rağmen bugün ön hazırlık yapmadım diyerek ardından hatasız kul olmaz parçasına playback yapışı koltuktan düşmeme neden olmuştur.
gün itibariyle gülmekten çenemin ağrıdığı, beyaz ve okan'ın birlikte program yaptıkları zamanı oldukça özlediğimi anladığım kral program...
fazladan bir konuk daha ağırlayan program. (bkz: merve sevi nin göğüsleri)
adam fawer konuktur ve kitapları üzerine konusmakta, soruları cevaplamaktadır.
adam fawer geldikten sonra içimizi inanılmaz bayan bir soru-cevap muhabbeti başlamıştır. tamam dünyaca ünlü bir yazar konuk ettin ama bu nedir ya? bekledik şu sıkıntı geçsin diye ama sonu da gelmiyor ki.
janset'in neden konuk olduğunu anlamadım bu hafta. konuştuğunu hatırlamıyorum.. ya da çok uykum geldi.. uyku derken, erken bitti sanki yahu.
medya krali'na Beyaz'da dahil edilmeli. ortaya harika bir program cikacaktir. bu mutlaka dusunulmeli. herkes bunu konusuyor. vallahi tadi damaklarda kaldi. hic degilse Beyaz sik sik gelmeli.
--spoiler--

ceyhun yılmaz: rüyamda başbakanla çine gidiyordum.
rüyanız hayrolsundaki kadın: başbakan görmek yükselişe delalettir.
hakkı baba: başbakanına göre değişmez mi ama.

--spoiler--
kadin - ruya'da basbakan gormek guzeldir, devlet buyugu gor..
hakki devrim - basbakana gore degismez mi?

seklinde guzel bir diyaloga sahip program. cenk-erdem ve ceyhun yilmaz var, izlenir. sokayim vizelere.*
şu okan'ın dana gibi bağırmaları olmasa güzel diyebileceğim bi program.
hırt bir program hakkında * 1 saatten beri muhabbet dönen program.
jay leno'nun şovundan arakladıkları gazete manşetleri bölümünde gazete sayfalarına yamuk yumuk kesen program.
gecen haftaki programla karsilastirinca cok sikici bir program olmustur. Bence siz insanlari dinleyip Beyaz'i programa dahil ediniz.
gerçekten okan bayulgende daha fazla hayranlık uyandıracak nitelikte yapılan bir program
esra erol'un bütün gece sunduğu salak programa "dünyanın en önemli işlerinden biri" kılıfı uydurmaya çalıştığı program olmuştur.
cenk erdem'in doğrudürüst konuşturulmadığı program. her programda birileri kaynıyo arada, var mı yok mu belli değil. cenk'in muhabbete dahil olmak için araya sıkıştırmaya çalıştığı kelimeler de biraz itici durdu haliyle. bir gariplik var artık okan'ın proglamlarında, çözemedim, çözemiyorum.
(bkz: saf)