bugün

Kpss de çıkan soru.

Cevap mendil'dir.
Bir iphone uygulaması. Küçük hikayeleri düzgün bir ses ile dinliyoruz.
oldukça hoşa göden bir app olduğunu söylemeliyim.
spesifik spontane yeteneğinin en ücrasını isteyen sanat.
edebiyatçı yazar. kız olmasa çok kız tavlar, aslında yinede tavlar; 1-0 geride tabi mevzuda.
Bir tek oyuncunun çeşitli kıyafetler giyerek oyunu canlandırmasına verilen isimdir. konu bakımından oldukça geniştir. Osmanlı imparatorluğu Kültüründe önemli yeri vardır.
birkaç üniversitede geleneksel türk tiyatrosu çalışmaları canla başla yapılmaya devam ediliyor.

haklarını teslim etmek lazım ve de mirasımıza sahip çıktıkları için teşekkür etmek.
(#11876162) evde ördek beslemiş olan yazar. her ne kadar ödeğin başına gelmeyen şey kalmasada.
doğum günü kutlu olasıca güzel insan.
doğum günüymüş. ne diyoruz o zaman? iyi ki doğmuş da gelmiş bize meddah olmuş!
sinema yorumlarını ilgiyle takip ettiğim yazar. filmi nasıl hissederek izliyorsa, tüm satırlarına yansıtıyor. izahında gizli tüm sıcaklığı ve samimiyeti. iki tarzı var aslında. birinde az önce belirttiğim gibi oldukça içten, bıcır bıcır, ağzı kulaklarında konuşurmuş gibi yazıyor. diğer tarzı ise edebi ki edebi yazılarını ağır buluyorum biraz, hoş pek anladığım da söylenemez. bunun yanında da iyi bir dinleyici, anlatıcı, alttan alıcı... içler dışlar güzelliğinin tek bedende toplanışı.

reklamlar bitti.
herkesin üzerine afiyet ben adamı şakkadanak tanırım efendim. belki yüzlerce kilometre masafe uzaklıktan attığı bir mesaj ile sirke içirerek iyileşmemi sağlayan meddah isimli yazarı çok severim, sayarım, fanıyım, her türlü överim, kendisiyle profesyonel kanka sayılırız. (bkz: seni seviyorum)
Tuhaf seyehat anıların tanık olunan sözlüğün hatun kişisi. *
(bkz: maddox)
(bkz: sunay akın)
izin almış gitmiş.
insan haber verir ama ne kadar ayıp...***
hoş muhabbet yazardır efendim. çok mu konuştuk hayır; ama 2 mesaj hemen belli ediyor seviyeyi.
nargile senin köpeen olsunda ankara bana ters kalıyor canım yaa insanı...
çok özledim ama ben onu.
100. mesajımı aldığım güzel yazardır. sürekli gülmelidir. *
gelelecek zamandan mektuplar almis cok özlenen yazardir. tatildedir su siralar. saclarini da kizila boyamis diyorlar. *
yoktur ne zamandır...
´lan oglum yapma lan´ denilesi yazar.
yakinindayken gülmekten öldürürken, uzaginda düsünce hasretinden öldüren yazar. * *
ve su dakikanin anlam ve önemine binaen sarki armagan edilesi yazar.
(bkz: direc-t) - (bkz: hasret).
gururuyla okulu bırakan yazar.
valla laf sokmuyom.
valla dedim bak.
bedaşın yaptığı 1.5 saatlik elektrik kesintisi sonrası sinirimi bir özel mesaj ile almış tatlı yazar. güldürdü, eğlendirdi. okuyormuş da sevindim *

gıdısından öpüyorum desem ayıp olacak. ama dedim bir kere. banane lan.
gece gece iyilik meleğiymişcesine yardımıma koşmuş mükemmel insan. aha buraya da yazdım sağ ol var ol...
güncel Önemli Başlıklar