bugün

(bkz: #19494826) ağlattı.
her ilçede kilise var diyen yazar.

silivride nerede kilise?

jesus seni korumasın!
hristiyan yazar. isa bizi de kurtarır mı ? ona göre bende geleceğim de.
samsun il milli eğitim müdürü oluğu izlenimi veren yazar.
iyi olduğu kanısına vardığım yazardır.
iyi niyetli, akıllı uslu bir yazardır.
kaliteli entrilere imza atan beyefendi ve herkesin takip etmesi gereken bir yazar.
izin alıp gitmiş, neden gitti acep? umarımm yanlış bişey yapmamışızdır. döndüğünde selam et. *
turizmci olduğunu düşündüğüm şahıs.Gezi olayları dolayısıyla düşen turizm gelirlerine epey içerlemiştir kendisi.Kendisine her şey allahtan diyorum.Rızkı o kadarmış turizmcilerin yapacak bir şey yok.
yalnızlığın dibine vurmuş yazar.
yalnızlık paylaşılmaz paylaşılsa yalnızlık olmaz demek istediğim yazardır.
(bkz: bu saatte üşenmeyip sucuklu menemen yapmak/#20188279)
sucuklu menemen yapmış haspam. menemende sucuk olmaz deyince de birkaç uyduruk siteyle karşılık vermeye çalışıyor. (bkz: #20188614)
evet domatesli biberli yumurtaya sucuk doğrayabilirsin, bu teknik olarak mümkün. ama o menemen olmaktan çıkar dostum. maalesef.
(#20186227) kardeş sağı solu yıkmak derken şu 28 mayıs gecesi çadırlarında uyuyanları mı diyorsun? ulan uykusunda adam en fazla ne devirebilir ki? sence gece uykuda kamyon devirdikleri için mi yıktılar o çadırları?
insanlara hayvanmış gibi müdahale ettiler?
o adamlar hiç bir bok yapmıyorlardı ki?
azıcık varsa içinde allah korkusu de ki; "olur mu onların alayı anarşistti?" açıkla bi hele savun olayların başlangıcını da götünü göreyim güzel kardeşim?

sözlükte iki kişi birleşip aynı minvalde entryler girerek olayları meşrulaştırmaya çalışmanız komik oluyor beyler. güldürmeyin.. iyice melih gökçeke bağladınız. şimdi siz onu da savunursunuz "kırdınız adamın caanım fışkiyelerini" diye...
(bkz: komunistimam/#20197544)

kardeş bu olay böyle başlamadı mı ?? bir gece durup dururken
ortalığın anasını siktiler ve insanlar da yeter artık, çadırında uyuyana bile bu muamele yapılıyorsa bizden bu kadar deyip patlamadı mı insanlar?

yahu neden demiyorsun kocaman bir başbakan, kocaa türkiye cumhuriyetinin başbakanı -ki türkiye cumhuriyetinin değil, sadece kendine oy veren %50 nin başbakanıdır o sende bilirisin!- küçükçülük yapıp boktan bir parkın peşine düşmedi mi? kendi üstüne vazife olmayan, normal şartlarda bir devlet büyüğünün umrunda dahi olmayacak, belediyesi valisi her şekilde halledebilecekken olayların içine girip olayları buralara kadar getirmedi mi?

bu adam " her sikimi ben bilirim ulan" şeklinde bir tavır belirleyip, insanların yatak odalarından parklarına, ta kürtaj yaptırılan polikliniklerine kadar girip insanları çileden çıkarmadı mı?

yahu bilader hakket kör müsün? ciddi ciddi soruyorum siz neyi savunuyorsunuz? insanların 10 küsür sene boyunca anasını ağlat, insanlar dolsun dolsun, en haklı yerinde bir de adamlara bok at, "sizler gibi evde oturup egemen güçleri savunmak yerine, haksızlığa karşı durdukları, bu uğurda ne gerekiyorsa yapıp gerekirse canlarını verdikleri için"

kusura bakma da hacu ben olsam utanırım böyle şeyler konuşmaya. hakikaten utanırım.
#20206807 yav kardeş sen hangi organize muhalafetten bahsediyorsun?
bu yapılanlar chp nin oyunu diyorsun ama yanlış anlama da chp bu kadar sağlam organize olabilse bunca senedir adam gibi bir tane miting düzenleyebilirdi bu ülkede, iktidar falan olurdu.

hala anlamıyor musun? muhalefet siktiriboktan dediğin bir gezi parkı için bir anda böyle sağlam bir şekilde örgütlenebilecek durumda mı?

bu örgütlenme yada chp işi değil, bu insanların canına "tak" etme işi anlayın artık.

orada baş örtü sömürüsü ile din ile insanların kandırılmasına karşı çıkan türbanlı kesim de var, elleri ile kurt işareti yapıp açıl, imralı, sayın öcala söylemlerine "yeter artık" diyen şehit yakınları da var.

yıllarca ikinci plana atıldık gün bu gündür diyen kürtlerde var.
bunca insanı bir araya getirecek bir muhalefet olsa ve bunu bu kadar kısa bir sürede yapabilecek olsalar zaten iktidar olurdular amk neden anlamıyorsunuz?

birileri gerçekten de bu adamın ülkeyi kötü yönettiği için, insanların özgürlükleri ile dalga geçtiği için, yargıyı adalet sistemini ele geçirip ülkede hukuğa olan saygıyı ve güveni bitirdiği için insanların sokağa dökülebileceğini düşünemiyor mu?

bu bu kadar zor mu? bu yazdıklarım gerçek değil mi?
hepsi mi chp nin suçu?durdu durdu durdu dış mihraklarda gece 4 de polis insanlara saldırdıktan sonra aynı gün içerisinde mi insanları örgütleyip gecesinde sokaklara döküp bunca zamandır da direnişe sürükledi?

yapma dostum söylediğine kendin inanıyor musun?

arkadaş demokrasiden sandıktan bahsedıyorsun, bütün açıklamalarını sikip atıyorsun bir anda.

ben şunu anlamıyorum;

sen bana oy vermedin, sen bana oy vermedin ama senden başka iki arkadaşın bana oy verdi. ben oldum ülkenin başbakanı, geldim başına, ne oldum? türkiye cumhuriyeti'nin başbakanı değil mi?
peki merak ediyorum eğer ben, sen bana oy vermedin diye
vergiyi seni etkileyecek şekilde uygularsam,
zam mı sana dokunacak şekilde uygularsam,
yasaları seni değil de bana oy verenleri koruyacak şekilde oluşturursam,
sen değil de bana oy vereni korur kollar, seni ise böcek gibi ezmeye çalışırsam,
senin özgürlüklerini alır da bana oy verene verirsem,
ben senin başbakanın olabilir miyim?
ben kimin başbakanıyım?
ben bana oy veren kesimin başbakanıyım o zaman. o zaman sandığa güvenelim, sesimizi kesip oturalım öyle mi? o zaman neden bana türkiye cumhuriyeti'nin başbakanı diyorlar kardeşim? ben bütün ülkeyi düşünmüyorum ki? benim düşündüğüm sadece bana oy verenler.

sen şimdi böyle bir ortam da bana sandıktan ve demokrasiden bahsediyorsun. türbanlılar sadece gezi parkı ile ilgili yürüdüler diyorsun burada;

http://www.antikapitalistmuslumanlar.org/M02.jpg

bu insanlar sadece gezi parkı için başkaldırmıyorlar canım ciğerim, bu insanlar dini kullanarak halkı sömüren bu şeytanın zulmü için, yalanı dolanı içinde yürüyorlar.
olay salt gezi parkı değil.
olay tamamen "tek başıma bu ülkede her istediğimi yapmaya muktedirim, ben %50 nin oyunu aldım" gibi bir havaya bürünen diktatör bozuntusuna karşı durmaktır.
yardımsever ve beğenerek okuduğum yazar. iyi yazmalar.
(#20262416)
bu entry den sonra seri şukuladığım yazar.
(#20264705) ile değerli harold finch olan güzel insan.
sözlüğün en iyi yazarlarından biri.
kesinlikle sözlüğün en iyi yazarlarından biri.
(#20370307) girdisiyle çok güzel bir açıklama yapmıştır. durumu soru işareti bırakmayacak şekilde açıklamıştır.
Evrimi "yaratıcının olmadığını, her şeyin tesadüfen oluştuğunu, yaratma sanatının olmadığını ve her şeyin ama her şeyin bilinçsizce kendi kendine oluştuğu" şeklinde tanimlayarak bilmediğini bilmeyen bir kimse olduğunu göstermiştir. Ciddi ciddi bilimin amacının tanrıyla, ateistle falan ilintili olduğunu sanıp alınganlik göstermek nedir .
düşündüklerini gayet mantıkli ve samimi bir şekilde ifade edebilen yazar.
dost, guzel insan, iyi yazar. hediyeler icin tekrar tesekkur ediyorum baskan.