bugün

Pide alır pide.
burger daha cana yakın.
tavukta burger king.
ette mc donalds.
bugün burger yerken ağzıma 2 kez kıkırdak geldi, yemin ediyorum hayatımda bu kadar iğrenmemiştim. ikisi de iğreç ve zararlı markalar fakat mc donalds>burger king
(bkz: mano burger)

(bkz: num num)

(bkz: Burger House)
Mcdonalds hizmetiyle hamburgeriyle bir numaradır fakat marka olarak sonuna kadar burger king.
doube quarter pounder gibi muhteşem lezzete ev sahipliği yapan mekanın kazanacağı versus.
(bkz: aynı bokun lacivertleri)
Patatesi çürük falan diyen olmuş siz ne içiyonuz aq.

ikisi de güzeldir.Haftada 2 kere yerim fastfood.Bazen mcdonalds yerim bazen burger king.Ama bu son zamanlarda mcdonalds yiyorum patatesleri çok hoşuma gidiyor
Burgerın hamburgeri. Mc donaldsın patatesi.
kebapçı bahtiyar ustanın kazanacağı versus.
mc donalds döver. evet.
avrupa sınırları içerisinde mc donalds'ın yüzüne bile bakmıyorlar. burger king'lerde yerine göre priz var, sınırsız içecek var, porsiyonları doyurucu, patatesleri kaliteli.
burger king kesinlikle. mac donaldsın ne hamburgerini yiyebiliyorum ne patatesini
Hamburger aslında et köfte olduğundan mc Donald's bu konuda gayet başarılı, patatesleri de her zaman çıtır çıtır.
burger king ise tavukta iyi o kadar.
Ben kaliteli at etine bi türlü alışamadım ya, at olmayabilirde.

Edit: düşündüm de kaliteli de olmayabilir.
Döner siker atar.
Yemeyin ölürsünüz.
mc donalds bu işe daha fazla asılıyor beyler.
Hepsi aynı bok.

Ama acılı vupır iyidir bak.
Kfc alır her türlü.
eskilerde mc iyiydi ama son senelerde açık ara burger.
Burger candır gerisi heyecandır.
Mc Donaldsın hamburgerlerinde acayip bi tat var nasıl desem köftesi ekşi mi desem tatsız mı desem bilemedim. Burger kinginse binlerce kez aynı yağda kızartılmış olsa da tadı daha güzeldir.
burger king bayat ekmekleri resmen iteliyor . hiç mi kötrolü yok bunun.