bugün

Mc donalds'ın önde olduğu versus.
uzak ara mc donalds. kalite ve hijyen standartlarını en sıkı ve düzgün uygulayan mc. ayrıca çalışanların hızı, öalışma şekli, güleryüzükonusunda da mc. burger'daki arkadaşlar sanki silah zoru ile çalışıyor havasında. mutsuz hava, soluk suratlar, umursamaz ve dalgın tavırlar... istisnasız tüm burgerlar böyle. arkadaşları da anlıyorum, o kadar ücrete ayakta orada çalışıp, üstüne kimi rezil tiplerin aşağılamalarına maruz kalmak da cabası.
evlere serviste burger king özenle paketleyip gönderirken ürünlerini mc donalds baştan savma yaptığı chicken burgerleri * saçma sapan paketleyip gönderir. o görüntüyü görünce yemek istemezsiniz, ayrıca mc patatesleri genelde soğuk, kuru ve bayat olur yine yemek istemezsiniz. ayrıca içinde ne olduğunu bilmediğiniz şeyler yemeyin.

mc donalds çalışanlarından birinin çektiği bir video, tarışılmıştı konuşulmuştu unutuldu. youtube ta hala var.
https://www.youtube.com/watch?v=UB9KA5fnt5Q
biri diğerinin lacivertidir. ikisi de yemek diye çöp koyar insanların önüne.
kfc nin alacağı versus.
carl's jr. alır.
Dönerci akif ustanın ellerine vereceği versus.
Mc mc mc. Mc alır.
aralarında ekstrem fark yoktur ama mcdonalds daha lezzetli ürünleri ve daha temiz oluşu ile birkaç tık farkla alır.
Kofteburger olarak mc nin alacagi versus.
burger öğrenci dostudur bence bu yuzden bir adim onde.
Tabii ki de Burger King'in kazanacağı bir yarıştır.
Fazla tercih etmediğim iki fast food markası. Ama yiyeceksem burger'da steakhouse mc donalds'ta mc turco yerim.
Tedarikçileri açısından mc her zaman bir adım ileridedir.
burger king etiylen, köftesiylen döver, mc donalds pattesi güzel. kararsız kalınası bir durum. sanırım mc donald's ama o palyaço yüzünden sıklıkla burger kingi tercih ederim. (bkz: palyaço fobisi)
her daim burger king tabii ki. ranch buffalo ve barbekü sosları menülerden daha karizmatik.
burger king de çok eskiden bir zehirlenme vakası olmuştu bir de bir defasında eti pişmemiş getirmişlerdi kendinden soğuttu.
mc donalds bir sıfır önde.
kardeşler pide salonunun alacağı versus.
ikiside bir carl's jr. degildir.
burger king'tir efenim.
ikisini toplasan bir arby's etmeyeceği versus. Arbys keşke şube sayısını artırıp, yaygınlaşsa. Ben bir Via porttaki şubesini biliyorum. okulama da yakın şansıma istediğim zaman gidip yiyorum *
Dönerci ali ustanın kazanacağı versus.
ikisininde amina koyayim da ciğer nedir la?
ilk kez gidenlerin "anaa ekmek yok mu lan? huso nasıl doyacaz olm?" tepkilerini verdiği iki yerin karşılaştırılması.
bi gece gidilen çorbacı değildir ikisi de.
iş yerine en yakin o olmasi dolayisi ile burger king.