bugün

eşek eti yemek istemiyor olabilirler.
Et olmayan et yiyordur.
Yıllardır gitmiyorum.
En son gittiğimizde hamburgerden kıl çıkınca yenisini istedik, ikincisinden yine kıl çıktı. Ben hiç hamburger yemediğim halde midem alt üst oldu. Daha da gitmedim gitmem.
Mekdanıstan daha geçen ay yedim ama över miyim hayır çünkü çok da güzel değil. Senede 1 kere yesem yeter hatta olmasa bile olur.
En son 2016'da orda bedava internet var diye girmiştim, bişey yazdım ayıp olmasın diye bi kahve içtim. Otobanda gidiyoduk, benim kendi internetimde bi problem çıktı, yanımdaki hatun bak şurda mcdonalds var orda internet vardır dedi. O.

Mcdonalds a gitcek kadar düşmedik daha.
beğenmiyorsanız çıkarsınız, kendi fast food zincirinizi kurarak mc donals'ı pazar payınızla bitirirsiniz.

öyle sağı solu taciz ederek bu iş olmaz. neymiş israil'e destek veriyormuş, gidilmeyecekmiş. sana mı sorucam nereye gidip gitmeyeceğimi.
burger king'e de bok atıyorlardır kesin. hangi burgercide yiyelim. diğer burgerler de burger king'in ya da mc donalds'ın yerini tutar mı ki ama salon burger'e bir gün gidebilirim bence. acaba fiyatları nasıl.
popeyes haricinde ne mc donalds, ne de kfc, hiçbir markanın hamburgerini tatma şerefine nail olamamış bir züğürttür.

insan ne diye mc donalds düşmanı olur ki, bir düşünmek gerek di mi canım.
Kendileri Burger yapmasını bilmedikleri için Burgercilere sallıyorlar.
burger king cilerdir.

bence de burger king daha iyi.

mc ise daha cok cocuklarin tercihi.
Ercan burger çok daha iyi.