bugün

Aha elimizde patladi boku yedik.
13 milyon euro çöp oldu mk.
Ne demek gitmiyorum lan yaprak kafası?
Siktirip gideceksin.
kabile reisini sikeyim senin ya.
sorunlarına mütemadiyen eğilmek gerek olan top tepici.

çünkü şaka gibi 20 gol kasımpaşa'da attığında, ulan keşke galatasaray'a gelsin de gol sayısı 50 olur kesin demiştim bu öküz için.
30da kaldı gol sayısı.
ama hakikaten daha çok gol atabileceği bir takıma gelmişti, neden bu kadar mallık yaptı, anlamadım gitti.
14 milyon Euro karşılığında al nassr ile anlaşılmış.

https://www.fanatik.com.t...-bonservis-bedeli-2077971
Bunu zorla galatasaraya aldıran bir kısım aynı taraftar onyekuruyu da aldırmaya çalışıyor.
Al ahly ile anlaşmış ve nihayet siktir olup gitmiştir.
şu adam alındığında bildiğin geleceği görerek gayet yerinde bir eleştiri yazısı yazmıştım.

bilhassa şuna 3 milyondan fazla bonservis ödeyen yönetimi eleştirmiş ve nedenleriyle anlatmıştım? o para ile avrupa'da kendini defalarca kanıtlanmış, yaşlı da olmayan pek çok futbolcu saymıştım.

peki ne oldu?
bir sezon bir ön plana çıkan adam için vuhuuu kral geldi, askeriniz diagne'ci gerizekalılar tabiri caizse linç etti.

medyanın gazına gelip siz transfer ettirdiniz.

şimdi o zaman ısrarla alkış tutan kimsenin bugün bu adama sövmeye hakkı yok.
çünkü suçlusu o değil yönetim ve yönetimi baskı altında tutan medyanın güttüğü sizlersiniz.
taraftarımızın forvet isteriz diye diye başımıza bela ettiği -buna ben de dahilim- ve sonrasında balon çıkan santraforumsu. gerçi balon çıkacağını öngörmüştük ama yapacak bir şey yok. umarım tez zamanda gider de galatasaray’a layık bir santrafora kavuşuruz.
Araplara itekleyeceğimiz futbolcu. 13 15e okuturuz. Okutamazsak da yine +20 gol atar. Kudurun kuşlar.
Mal araplar bile almaz bu tenekeyi.
14 milyon euroya al-rayyan'a satılmış.
Süper ligde geçirdiği 1,5 sezonda 46 maçta 42 gol atmış siyahi forvet. Hayatımda bu kadar yüksek başarı elde edip de bu kadar eleştirilen başka bir adam görmedim. Linç kültürü ve sosyal medya kurbanıdır. Galatasaray yeni sezonda şans verirse yine yüksek bir gol ortalaması ile oynar.
Bir de bu haysiyetsiz köpeğe 3 küsür milyon Euro para veriyoruz.

Bu şerefsiz bu takımdan gidene kadar digiturk spor paketi de iptal, yeni sezon forması almak da Yok.
aston villa talip olmuş.
Bir sezonda 29 gol atıp , aynı zamanda da bu kadar mal bir insan olduğunu gösterebilmek de ayrı bir başarı öyküsü...
git artık a*in oğlu giit.
beyinsiz ortadoğu faresi. aklı var beyin yol amk malında. 3 e 5 e bakılmadan satılsın bu kabilesiz kara mamba.
13 milyon Euro’luk kazık. Evet.
geldi gitmiyor, oynatıyorsun oynayamıyor tam bir başbelası oldu.

eğer olur da falcao gelmezse bu adamı sokağa çıkmama konusunda yönetim ciddi ciddi uyarsın yoksa bunu dayak manyağı yapar taraftar.
falcao transferiyle pek de alakası olmayan, taraftarın gereksiz yere hedef gösterdiği forvet şahıs. galatasaray fernando/luyindama olayından ötürü ffp'de nötr durumda. adam satmadıkça bonservis ödeyemeyecek. bu adamdan başka da satmayı düşündüğü kişi yok ama falcao bonservissiz alınırsa yahut farklı bir oyuncu satılırsa yine falcao transferi tamamlanabilir.

8-9 milyona dahi satılsa galatasaray hiçbir şey kaybetmezdi ama bu oyuncu daha yüksek maaş almadıkça gitmek istemeyecektir. bazen zor durumlar böyle hatalı kararlar aldırıyor.
ikinci tarık çamdal vakası.
penaltı deyip duruluyor da penaltısız da 12 maçta 5 golü var çok mu kötü istatistik?
hücumda alan açtı, feghouli ve belhanda'nın ceza sahasına daha rahat girmesini sağladı.
zaten o geldikten sonra orta saha oyuncuları skora daha çok katkı verdi.

şampiyon olmak için alındı.
12 maçta 10 gol attı.
rizespor'a attığı golü herkes atamaz.
şampiyon olundu mu? olundu.

şimdi gs isterse 8 milyona satsın zarar sayılmaz.
Satilamadigi için forvet transferinde rahat hareket edilmemesine neden olan forvet.