bugün

(bkz: internetten gelen kereviz kokusu)
(bkz: #1607258)
insanı reklamlardan sogutan bir zırva. neymiş efendim internet kebabı. hay senın yapacagın espirinin taa ...
bir reklamı ne kadar iğrenç çekilebilir sorusunun cevabı olan reklam. hadi biricik suden neyse de mazhar alanson' un bu reklamda yer alması bile üzücü. bögh.
(bkz: lübnanlilarin espri anlayisi)
gülmekten yerlere yatıran reklamdır *.
- patron bu reklam biraz, nasıl söylesem şey oldu gibi.
+ kötü mü?
- yani..
+ siiittireeet! para bok bizde nasıl olsa. safı bol bu milletin.
yaratıcılık harikası
mizah abidesi şey.. * * *

yine de izleyin zaplamayın
başınızın gözünüzün sadakası olur..

(bkz: hay maşallah herif ne sıçtı be)
(bkz: türk olmanın durumu kurtarmaya yetmediği anlar)
zaten replikler b.ktan bir de biricik suden'in robot gibi duygusuz ve ruhsuz bir biçimde kendisine düşen replikleri adeta "okumasıyla" cem yılmazın telekom reklam serisinden bile daha kötü diyebileceğim ttnet reklamıdır. ttnet'in reklam departmanında hedef kitlesinin zannedersem sadece ev hanımları olduğunu zanneden ve böylece internet kullanımını yemek tarifi almaya indirgeyen aklı evvellerin bulunduğunu kanıtlayan belgeseldir.
dünya kadar para kazanıyoruz reklamcı&reklam yıldızı(!) besleyelim bari düşüncesinin ürünü.
akıllı reklamcının kötü reklam politikasını izleyerek yazdığı film . cidden kötü ya ıyyyyk
(bkz: rezalet)
efendim en kotusude biricik hanımın yemegi tahta kasıkla tencereden alıp mazhar alansonun agzına sokması ve aynı kasıkla yemegi karistirmaya devam etmesidir ki igrençtir.

Aksam yemege misafir gelecek midir ?
Misafirin durumdan haberi varı mıdır ?

Ayrıca nutella reklamında da aynı durum sozkonusudur. Ama ordaki durum farklı olay ticari.
reklamı seyrederken öyle gülmüşüm öyle gülmüşüm ki kafam gözüm yarıldı yerlerde yuvarlanmaktan. şimdi hastane de doktorun odasından hem entry girip, hemde tüm hastaneye türk telekom u kullanın diye anons yapıyorum. **
amacına ulaşmış reklamdır. kaliteli ama fazla zekice olmayan yani dudaklarda küçük bir gülümseme bırakan bir espri ile yapılsa idi reklam bu kadar ilgi çekmezdi. itici kavramlar yan yana konmuş, reklam daha çok konuşuluyor görüyorsunuz. yani amacına ulaşmış.
(bkz: bakış açısı çok şey değiştirir)
gereksiz bir reklamdır. kurgusu senaryosu saçmadır bir kere. internet yahnisi ve internet kebabı nedir. birde biricik hanım kendisini inandırmış ve nazlı bir şekilde o internet yahnisi değil mazhar o internet kebabı diyerek beni yarmış reklamdır.
zorlama bir senaryo ve içler acısı oyuculuğa sahip reklam. mazhar'ın kaliteli bir oyuncu olması da kurtaramamış reklamı, o da uyup gitmiş biricik'in soğuk, samimiyetsiz ve tutuk oyunculuğuna...
bunlar evde gerçekten böylelerse yazık o koltuklara, sehpalara, yatağa...
mazhar alanson' un karizmayı tuz banıp yediği reklamdır.
ayrıca sadece yahnide kebabta kalmamışlar, devamı da gelmiş reklamlardır. son gödüğüm reklamda mazhar biriciğe internetten sarı laleler alıyordu. eh şarkının da ırzına geçtiler bu vesileyle!
(bkz: azap yolu)
insanı internetten soğutabilme kapasitesine sahip hede. euhe fazla mı abarttım ki ne?
(bkz: yivranç)
rahatsız edici derecede dingin bir sese sahip olan biricik suden ve enerjik halli mazhar alanson^^un nasıl bir çift olduğunu sorgulatan reklam dizisi..
dumur olmuş gözlerle döndüm televizyondan
size ybsg aldım sözlük pazarından.