bugün

doğru kelimelerden doğru cümleler yaratabilerek bunları akıcı bir şekilde birleştirmeyi başarabilen, fazlasıyla dobra bir hanım kızımızın blog sitesidir..incide rast geldim ve üşenmedim okudum..garip ve güzel..ilginç ve akıcı..küfürbaz ve narin..

örnek bir yazısı için:

Kadınız biz, melek değil.

O gece barda tanışmışsak ve sizden hoşlanıyorsak, sizinle yatmayı aklımızdan muhakkak geçiririz. Uygun durum oluşursa yatarız da. Sizi bir daha görmek istemiyor dahi olsak, ertesi gün aramanızı bekliyormuşuz gibi yapmayı da ihmal etmeyiz. Neden? Çünkü kandırmayı severiz. Hassas olduğumuzu düşünmenizden hoşlanırız.

Bir süredir birbirimizden hoşlanıyor, hatta sevgili olmuş bile olsak sevişmeyi olabildiğince erteleriz. Bizi yanlış tanımanızı, kolayca yatağa atılabilen bir kız olduğumuzu düşünmenizi istemeyiz. Neden? Çünkü sizi asla aldatmayacağımızdan emin olmanızı isteriz. Böylece olur olmaz kıskançlık yapıp, canımızı sıkmamış olursunuz.

Daha iyisini bulmadan sizi asla bırakmayız. Çok nadir durumlar haricinde eğer sizden ayrılıyorsak, bilin ki başkasından hoşlanıyoruzdur. Zaten bir şeyi bilmenizi istemezsek, asla öğrenemezsiniz. Ne yalanımızı yakalayabilirsiniz, ne de çapkınlığımızı.

Ayrıca eski sevgilimiz için acımadan terkedebilir, sırf onu unutmak için arada harcayabiliriz sizi. Kendimize bağlayana kadar aşkınızdan ölüyormuş gibi davranır, ipleri ele alınca şımarık çocuklar gibi her istediğimizi yaptırırız. Her şeyinizi çaktırmadan değiştirir, ideal erkek profilimize sokar, bırakıp gittiğimiz zaman çorabınızı bile bulamayacak kıvama getiririz sizi.

O yüzden,

En serseriniz bir kadına acı çektiriyor, onu ağlatabiliyorsa, o kadın zaten ağlamak istediği için sizi seçmiştir bunu bi bilin de, bırakın bu - Ben kötü bi adamım, seni üzerim bebeğim- ayaklarını.

Zaten canımızı yakabilecek adamları seviyoruz en çok. Rahat olun yani.

niyeyse bugün de reklam yapasım geldi günümdeyim, ahan da sitesi :

http://mayoneziseverim.tumblr.com/
--spoiler--
O oynuyor. O mutlu.

Öyle bir dalmış ki oyunlara, kafasını azıcık kaldırıp pencerede ağlayan küçük kızı görmüyor bile.
--spoiler--
--spoiler--
Tanıştığımız andan itibaren, bizimle yatağa girmek için bin takla atıp, üstelik bunu bizi aptal yerine koyarak, sanki kendileri çok kurnazmış da, biz yatağa atılmak istendiğimizin hiç farkında değilmişiz gibi yol yaptığını zanneden erkeklere diyeceğim şudur ki;

Doğru anı yakalayıp, insancıl bir üslupla; " Senden hoşlanıyorum ve seninle sevişmek istiyorum." derseniz, en azından dürüstlüğünüze istinaden sizden etkilenir, bizi aptal yerine koymaya çalışacak kadar aptal olmadığınızı düşünürüz, ki bu sandığınızın aksine, amacınıza giden o zorlu yolunuzda size daha fazla şans kazandırır.

Zira, siz istediğiniz taktiği istediğiniz şekilde uygulasanız, "Tamam bu hatunu kesin bağladım abi" şeklinde kendinizden gayet emin olsanız dahi, sevişip sevişmeyeceğimizi en başından beri bilen taraf biziz.

Çabanızı ve amacınızı zaten görüyoruz. En azından çakallık yaptığınızı zannedip kendinizi küçük düşürmeyin.

Zaten bütün en yakışıklı, en iyi giyinen, iyi müzikler dinleyip muhteşem zevklere sahip olan, kadın ruhuna en iyi hitap edebilen erkekler ya gay, ya da çoktan kapılmış. Kalanlar da böyle dangalaklık yapmasınlar ki, sevişebilelim.

Hayır, bize de yazık yani.
--spoiler--
twitter'dan takip ettiğim kişi yazıları hoştur.
aynı fakülteyi okuduğum blog yazarı. vakti zamanında dalaşmıştık sevmez beni pek.
güncel Önemli Başlıklar