bugün

eskişehir barlar sokağının sonunda bu kış açılmış olan 3 katlı mekan fiyatları uygun ortamı güzeldir. 2. kattaki barmen fırat abi cumartesileri kalabalıktan asabi olabilmektedir.
bira olarak tombul* kullanırlar.
Asıl yazılışı ¡Mayday! şeklinde olan Bernie Garcia ( aka Bernbiz ) , Ben Miller ( aka Wrekonize ), Aaron Eckhart ( aka Plex Luthor ), Andrews Mujica ( aka NonMS ), Terrel ( aka L T Hopkins ), Gio ( aka Gianni Cash )'dan oluşan Miami /Florida'lı rap grubudur."Quicksand" isimli hit'leri ile tanınmışlardır. ilk single'ları "Groundhog Day" videosu Youtube'da yüklenmesini takip eden ilk günde 2 milyonun üzerinde yorum almıştır. "Groundhog Day" aynı zamanda sektörde yeni bir pazarlama örneğini oluşturmuştur. Grubun plak şirketi tarafından çok sayıda yetişkin internet sitelerine şarkının videosunun linki koyularak çok sayıda kişiye ulaştırılmıştır. Grubun 2 adet albümü, 3 adet EP'si ve 1 adet de mixtape'i bulunmaktadır.
people in planesin sevilen bir şarkısıdır aynı zamanda.
en şapşal köpek isimlerinden biridir. seslenirken çok komik oluyor. *
Kalabalık ortamlara orta katında uygun fiyatlara rakı ve fasıl imkanı sunan, sahibi ekşi sözlük yazarı olan eskişehir barlar sokağının güzel, nezih ve eğlence vaadeden mekanı.
denizcilikte acil durum çağrısıdır.(gemi batması vs.)
bir alt kademesi için (bkz: panpan)
Lost.
Eskisehir hosnudiye mah. Vurak sk. No:16
Harika raki eslikli geceler.
Erdinç bey ve hossohbeti.
Taps redale, budweiser.
uluslararası yardım çağrısıdır. ''meydey meydey!'' diye çoğu filmde replik olarak kullanılmıstır.
bildiğim kadarıyla gemilerde kullanılan yardım çağrısıdır. genellikle gemi alabora olacağı zaman ele telsiz alınıp bağırılan kelimedir.
allah kullandırmasın.

mayday mayday i'm hit i say again i'm hit........................
https://youtu.be/CC7fD6Q366k

patron ft. ati242 2 mc'nin güzel bir şarkısı.

''ortalığı taradın lan ati''
''biliyom konuşurlar beni..''
güncel Önemli Başlıklar