bugün

entry'ler (40)

hangi hayvan olmak isterdiniz

akbaba. gelene geçene çökerdim canım isterse alır giderdim. ulan iyi ki param yok olsa kesin mafya olurdum ben.

ali biçim show

dışarıdan bakıldığında bile bi bok ifade etmeyen lafta şov programı.

türk dizileri

her duygunun gereksiz abartıldığı dizilerdir. bizim insanımız ne o kadar zengindir, ne o kadar havalıdır ne de o kadar kültürlüdür. bunlar gerçekler kabullenmek lazım. o kadar ütopik şeyler çekince insanlarda bi ezilme duygusu oluşuyor. çünkü ona hiçbir zaman erişemeyeceğine adı gibi emin. he bunu bilen senaristler de yapıştırsın zengin-fakir temalı dizileri bizde izleyelim.

ingilizceye giren türkçe kelimeler

türkçe= yoğurt
ingilizce= yoghurt en yakını bu olsa gerek.

akp li biriyle sevişmek

cinsel ilişkinin siyaseti mi olur lan?

1 milyon tl verseler çıplak dolaşır mısın

Kalabalığın durumuna bağlı olsa da bir kereden bir şey olmaz der yapardım herhalde. Sonuçta ucunda 1 milyon var en azından sermaye olur hem yiğidin malı meydanda olur sözüne de sığınırdım. *

aşk hiç yok olur mu

Valla uzun zamandır göremedim be; özledim aslında... mazoşistim canım yansın istiyorum herhalde.

doğum gününde orjinal albüm hediye etmek

Doğum gününe özel olan hadisedir. Normal şartlarda usb ye doldurulmuş milyon tane şarkı varken öyle bir enayilik yapılmaz.

üniversitenin ilk günü

daha gidemedim, bilmiyorum, öğreneceğim.

yazarların yaptığı en uzun yolculuk süreleri

1.5 gün yani 36 saat süren istanbul-Kars yolculuğumdur. Ve ondan sonra bende ciddi bir otobüs fobisi başladı. Ama geçen gün Karabük'e gittim geldim korktuğum gibi geçmedi.

en güzel hint müzikleri

bence kesinlike bu:

"why this kolaveri di" alın dinleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=YR12Z8f1Dh8

kafası hep dolu insan

örnek vermem gerekirse kendimi verirdim çünkü sebebi olmadan bu kadar kafası dolu yaşayan bi ben varımdır herhalde.

sözlük yazarlarının itirafları

neden aşık olamıyorum la ben. hissiz miyim acaba?

kaybettigi çocuğu bulunca döven anne

annenin korkusuna yenik düşüp daha sonrasında yüreğinin dayanmadığını farkedince çocuğa "bir şeyin var mı?" diye sormasıyla çocuğun aptallaşmasıdır. mesela ben bu kadın beni seviyor mu yoksa dövüyor mu diye çok düşünmüştüm ama bulamamıştım. ayrıca üvey çocuk gibi hissetmenize sebep olabilir.

seni seviyorum a verilecek uyuz cevaplar

k- seni çok seviyorum...
e- ya o değilde fener bir gol atmış anlatamam. adam tam çatala tutturu....

2 saat sonra...

e- aşkım yemek yapmadın mı ?!!!
k- ...
e- aşkııımmmm?
k- ...
e- neden yemek yapılmadı !!
k- anlamıyorsun dimi ?!

e- ulan ne yaptık yine be? neyse herhalde yine hal geldi bizimkine. kelle paçacı Ahmet abiye gideyim çoktandır da gidemiyordum :)

sözlük yazarlarının tanışmak istediği kişiler

Hz.Muhammed
Fatih Sultan Mehmet
vin diesel
paul walker
Amerika'nın gerçek sahibi

karısı hastalandı diye terk eden erkek

şerefsizliktir diyorum. çünkü o kadar emek vermiş birine bunu yapmak başka bir şeyle adlandırılamaz. zaten hastalıkta sağlıkta denir hep madem bırakacaksın baştan söyle.

abdullah öcalan başbakan olsa olacaklar

öyle bir şey olmayacağı için fazla kafa yormayın.

4500 tl maaşa ne bileyim ya az gibi diyen sevgili

ona az diyorsa kaç kaç. çünkü o parayı kendi giderlerine harcar sende ortada kalırsın dımdızlak.

sözlük yazarlarının aşk hikayeleri

en uzunu 3-4 hafta sürdü be. ulan ben miyim geçimsiz yoksa istediğimi mi bulamadım bilmiyorum.