bugün

Kısaca canımın istediğine yazarım modunda takılan, cool görünmeye çalışan asla işimin olmayacağı modellerdir.

Bu egoma rağmen ben kapatmıyorsam konuştuğum kişinin haddine değil çok affedersiniz.
Benimdir.
Ygs'ye çalıştığından dolayı pek aktif olamadığı için yapmış erkektir.
aldatıyor olmasın.
bir erkek olarak, mavi tik çok kullanışlı bir şey olduğu için** kapatma gereği duymasam da, son görülmeyi kapatıyorum. geçerli bir sebebi yok. zevk meselesi.

tüm nefretinize rağmen başlıktaki erkek modeli, whatsapp plus kullanıp, bütün bunların üstüne bir de çevrimiçi görünmeyi kapatan erkekle kesinlikle kapışamaz. en yakın arkadaşım yapıyor bunu. çıldırıyorum.
mavi tiki dideyim sana bişi olmasın.
kapatırsan kapat çok da önemli değil.
yazarsan ekime yazmasan skime kadar.
Bu tip erkekle karşılaştıktan sonra aynısını yaptım mutluyum huzurluyum. Adamlar huzurun yolunu bulmuş biz geç kalmışız bayanlar.
O an, bir konuşmaya dahil olmak zorunda bırakılmak istemeyen erkek.

Her arandığımızda, her yazıldığında o konu hakkında konuşmak zorunda mıyız? Sırf sen okuduğumu gördün ayıp olmasın diye saçma sapan cevaplar mı vereyim?

istemiyorum kardeşim o an yazışmak/konuşmak. Sen de okuduğumu bilme kalbin kırılmasın işte daha ne?

Telefon mu bizi yönetiyor biz mi onun sahibiyiz belli değil.
(bkz: sen ne diyon değişik)
Kafadan silinmesi gereken erkektir. Bir cok kizi ayni anda yurutuyor izlenimi birakir. Aslinda bazen idilsularin kafa sikmesnden kurtulmak da istemis olabilir. Mesajimi okudu yazmadi su saatte girmis okumamis vs. geyiklerinden kendini kurtarmak istemistir. Yine de bircok kizla konustuguna isarettir. Topuklariniz kiciniza vura vura kacin.
Bi işler peşinde olan erkektir.
Aldatıyordur konu tartışmaya kapalı.
Erkek adamın ne zaman ne yaptığı bellidir. Gavatsanız bilemem tabii.
Benimdir,
Gizliliği seviyorum ve zorunda olmadıkça birilerinin mesaj falan atmasını istemiyorum sadece.
Tabii mesela sevgilisi olanlar, birden fazla kızla çıkanlar falanda var gerçi onlar ayrı.
tanımıyorum böylesini ama itici geldiğini söyeyebilirin.
Özeli vardır, elleşmeyin.
Sanki bana uzayın sırrını çözüyor dedirten insandır.
Çünkü yanlışlıkla bir mesajı açınca anında cevap verme zorunluluğu hissetmemek?
Birinin online oluşunu, son görülmesini, mesajlarımın eletilip iletilmediğini takip etmeyeli bi hayli olmuş sanırım, benim için hiç bir anlam ifade etmiyor bu durum.
evlenilmez.
başkalarının en son ne zaman online olduğmu ve görüp görmediğimi bilmesine gerek yok benim de onlarınkini görmeme gerek yok ne kastınız aq.
lmao
Sevgilisi varsa orospu çocuğudur.
Sıkı takip edilmesi gereken erkektir.
Sevdiğine son derece bağlı sadakatli bir erkektir.
iyi aile çocuğu hayırlı evlattır.
Kuşkusuz beyefendi, kimseyi incitmek istemeyen ve kendi halinde insandır.