bugün

maalesef bu şekilde bir nick ile mail adresi alırsa sonradan üzülecek olan yazardır. hoş gelmiş kendisi. klavyesine kuvvet.
mavi ışık didiler şirinler sandık, polyanna çıktı.

bir yazar.
hoş gelmiş yazar.
mantıklı yazar. doğru düşünmede duygusal olmakta gereklidir. kendisinde mevcuttur.
espriden anlayan yazar.

bizim muhabbet kuşu osman ile kararlaştırdık, iki tek atmaya bekliyoruz.
"ayküu"su tavan yapmış , sinemayı seven , eşantiyon isimli düzgün bir yazar.
not : sarkazm içermez. * *
sempatik yazar kanım ısındı buna.
hoş sohbet , sevilesi yazar.
sözlükte güzel kız yok diyenlere en güzel cevap gözleridir efendim.
oha kızmış ya la!

daha önceden erkekler tarafından keşfedilen ama ben tarafından cover yapılmak istenen yazar.

(bkz: koşun tekrar kız buldum)
pek yakın zamanda kordonboyun'da santranç oynayacağım yazar. iyileşiyorum hocam.*
senin mesleğin, benim mesleğimi döver yazarı.
alpeeeerrr beniiim kalemimi aldıııı öööretmeeeniiiiöööm.
bunları bolca duymaya alışık yazar.
allah yardımcısı olsundur. *

her zaman izmire bekleriz yazarı.

selam ederim gözüm.
http://www.youtube.com/watch?v=tkICJ9Y54iQ
bir mavili nicke sahip yazar daha. öğretmenmiş. allah beynine zeval vermesin.
bir süre kafa iznine ayrılacak olan yazar. kafası çok karışıkmış diyollar.

tüm dostlarına selamı borç bilir.
(bkz: mavi ışık) başlığını buraya yönlendirmekte;

Gözümüzde yer alan retinal, ışığın elektrik sinyallerine dönüşmesinde etkin rol oynar. Mavi ışığı sadece bilgisayar ya da telefon ekranından değil, güneşten de almamız mümkündür. Mavi ışığın iyi ve kötü türleri bulunmaktadır. Zararsız olan mavi ışığa her zaman ihtiyaç duyarız.

Çünkü bu ışığın varlığı göz bebeklerindeki reaksiyonlar açısından önemlidir. Öte yandan güneşten alınan mavi ışık, odaklanma seviyemizi de arttırabilir. Teknolojik cihazlar mavi ve mor renklerde ışık yaymaktadırlar.

Mavi ışığın yansıdığı ekranlar, melatonin salgılama hızını yavaşlatır. Melatonin uyumamız için gerekli olan hormondur. Bu hormon çoğunlukla karanlık ortamları sever. Uyku düzensizliğini tetikleyen melatoninin etkilerini azaltmak adına özel ekran gözlükleri kullanılabilir.