bugün

Mavinin kesimi rahatlığı falan iyi ama çok dayaniksiz pantolonları ya rengi atiyo ya yirtiliyo. Ben de kaç sene önce bırakmıştım. Fabrika dan alıyorum artık daha iyi.
mavi bir fashion branddır. yani üretimde modele, modaya, reklama ve satışa ağırlık verir. ürünlerini sağlamlık olarak uzun yıl tüketimine göre sağlamaz.

yani kabaca kısa süreli giymek istiyorsan al giy.

sağlamlı olarak 2-3 gömlek üstü levistir.

ha dersen ben zaten casual, basic takılırım, sağlamlık bir, sadeli ikinci planımdır; carhartt alacaksın. ya da 5.11. askeri üründür temel olarak ama kotları da vardır.
Aynısını Lcw den seri sonu 25 tl ye almak varken bosu boşuna 200 tl ateslemenize sebep olur.
Mal mı olmak? Geçen sene maviden iki kot pantolon aldım ikisi de çok rahat. 10 sene önce aldıklarımi bile giyiyorum. 2010 yılında maviden bir kaç tane kot pantolon almıştım. Mahallede, eş dost akraba ziyaretlerinde hala giyerim.
Bu mallığa lafım yok ama en iyilerini levis üretir.
Ambleme bak bari aq körü,iki tane at kotu ayırmaya çalışıyor elbet yırtılacak ama daha geç yırtılacak.
Mavi den siyah pantolon almıştım.
ilk aldığımda tam üstüme oturuyodu zamanla rengi soldu bollaşti arası sarkti pantolonun.
gerçekten çok dandik 1 ayda yırtılıyor.
kesimi bana uymuyor

lee cooper ve levis.
aramızda mavi pahalı diyecek kadar fakir olanlar var.
günlük kıyafet için güzel bir marka.
Aldığım bütün pantolonları öyle sündü ki semt pazarından almışa döndü. Pek sanmıyorum bir Daha alayım..