bugün

gerçekten amerikanvari bir reklamla tanıtılan mavi jeans koleksiyonudur.
inanılmaz derecede emperyalist ve amerikan özentisi bir cümle. ilk duyduğumda yemin ederim kıvanç'tan tiksindim.
110 tl'lik mavi kotu ile aynı model ve sadece dikkatle bakıldığında fark edilebilen renk tonu olan ama fiyatı 160 tl civarı olan mavinin amerikada da satışa sunduğu kot.
akıllara zarar bir reklamla tanıtılmakta olan yurt dışında güldür güldür ilerleyen başarılı türk kot markası mavinin yeni kot koleksiyonu. yahu o reklam nedir ama allah aşkına, izlerken kendimi şok olmaktan, gülmekle ağlamak arasında gidip gelmekten, inişli çıkışlı duygular içinde buhranlara düşmekten alamıyorum. ahh ahhh " o bir vahşi, ona çekici görünmek çok başka bir duygu, bana aşık olmasından korkuyorum" cümleleri beni benden alıp nihat doğanvari söylemlere götürüyor. ve son noktayı zaten "hapşuuuu - çok sev" koyuyor. tabi ki halk boş durmuyor bu tuhaf iletişim biçimini hemen benimseyip yeni alternatifler geliştiriyor: "hapşuuuu -çok seks" gibi. yahu sayın metin yazarları, görsel sanat yönetmenleri, siz nerdensiniz.
130-160 lira arasında satılan mavi marka kot. amerika'nın a'sı ters olarak dizayn edilmiştir bu kotlarda.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar