bugün

matematiğe çalışmaktan sadece beynini eğitmiş, bedenini eğitememiş kişidir.
(bkz: inek)
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
(#800181)
muhtemelen çok çalışkan olup obez olan öğrenci tipidir. ders çalışırken atıştırmaktan obez olup vücudu oynatamamakta, muhtemel amud pozisyonlarında da başarısız olmakla beraber sıfırı yemektedir.
ancak bir mantık hatası mevcuttur. genelde, çalışkan öğrencileri tüm öğretmenler sever. hiç bir kabiliyeti olmasa da bedenden sıfır alması söz konusu olamaz. sözün özü önermenin yanlış olma olasılığı büyüktür.
yoktur efendim böyle bir insan, benim de yaptığım bir tespittir bu eğer bir insan inekse ve okuldaki hocalar da ondan sınavlarda derece bekliyorlarsa ne yapar eder beden eğitimi hocasını ayarlar ve en azından karnesine 3 gelmesini sağlarlar, hatta 5 bile getirirler, burası Türkiye..
ninja kaplumbağalarda bir karakter vardı. vücudu olmayan beyin. işte ona benzer bir şeydir.
(bkz: alwayssleepy)
gençlik ve spor bayramında hocası kendisine görev verdiği halde 19 mayıs hareketlerini yapmak istemeyen hocasının gözüne batıp 0 alan öğrencidir,
beden hocasının öğrencinin diğer derslerine bakarak verdiği not olduğu için olabiletesi düşük olan durumdur.
evde hazırlıklar yapılır...
çalışkan ögrencinin annesi yere bir minder atar olası yaralanma sakatlanmalara karşı ardından mehtemelen kız olan bu talebe yere yuvarlanır beden dersinin sözlüsüne evde hazırlık yapmaya çalışsada sonuç nafile kötüdür.ama matematigi kötü olan diger ögrenci ise havada karada uçar, takla atar, amuda kalkar, basketini kralını atar; süperdir çalışmadan yüksek başarı gösterir. işte hep bir yanı eksik oluyor bu insanoglunun...
eğer beden hocası kemikkıran kadriye ise, gayet normal olan bir durumdur.*
yarisi inek diger yarisi "ters" ucgen vucutlu olan insanlar. kallavi bir gote sahip olunca ister istemez beden egitimi derslerine du$uk notla ba$liyor insan.
sağlam kafanın sağlam vücudu bulamadığını gösterir.
O değil de ilköğretimde biliyosunuz Müzik,Beden,Din,Resim,iş Eğitimi full 5 gelir.Bir tane kızın karnesinde bu saydıklarım 5,diğer hepsi 1 idi.Nasıl yapmış şaştım valla.
gözlüklü , sivilceli , şişman ve az konuşan insandır.on parmak yazanlarıda vardır.
normal olmayan ogrenci.
(bkz: anormal ogrenci)
yaşanmış olay:

kolibandı derslere hiç girmeyen beden eğitimi hocasının keleğine gelmiştir. kolibandı (raporlu olarak) hastadır ve o hafta okula gitmemiştir. hocanın o hafta not verdiğini öğrenince

kolibandı-hocam ben geçen hafta hastaydım ondan kaynaklı derse gelemedim not vermişsiniz beni bu hafta sınav yapar mısınız?
(bedenden ne sınavı ise)

hoca- senin ilk dönem notun 5 di derslere de sürekli geldin sınava gerek yok notun belli senin

kolibandı-saolun

sene sonu karne alınır beden eğitimi "0"

kolibandı-hocam bu sıfır ne?
hoca- sana dememişmiydim notun belli diye.
hocanın takmış olma ihtimali olan öğrencidir. insan ne kadar inek de olsa iki hop üç zıp yapar yahu.
(bkz: odundur odun)
ders başında saatler harcayan, anca götünü büyüten, sosyalleşemeyen odun insan modeli.. insan demeye bin şahit ister..yazıktır,günahtır..
ahanda ben..

basketbol takımına girince beden eğitimi hocası matematik hocasıyla konuşmuştu ve bizim matematik 5 düşmüştü. sonra ben basketbol takımından sebepsiz ayrılınca beden hocası beden notumu 1 vermişti..
(bkz: düz adam)
asosyal bir tip olması kuvvetle muhtemeldir.
inektir. zira ineklerin matematik notları hep yüksek olur. ayrıca:
(bkz: inekler takla atamaz)
mister muscle'dır.