bugün

bazen siz onu bıraksanız da o sizi bırakmaz. işte aynen öyle. toplum içinde benden 20 cm önden gidip beni rezil edeceğine mecburen bi el atıyorum, sakinleştiriyorum ve yoluma devam ediyorum. diğer türlü toplumda çok zor durumlarda bırakabiliyor.
(bkz: çekme o karıyın amk çekme)
evlenmeden veya partner olmadan imkansız olan olaydır. açık net söylüyorum imkansız. 1 yıldan uzun süre denedim ama max 50 gün dayanabildim her sferinde. tabi ki toplasak bu bir yılı 120 den fazla gün mücadele vermişimdir. dediğim gibi eğer partneriniz yoksa hiç girişmeyin çünkü çok zor olay, bir süre sonra aseksüel gibi bişey oluyorsunuz zaten, aletin tek işlevi işemek oluyor.
eğer hayattan zevk almanızı sağlayan tek şey mastürbasyon yapmaksa kesinlikle denememeniz gereken eylem.

ölme riski vardır. evet.
alkol kafasıdır.
Zordur zevkine bile yapılır.
Mastürbasyona tövbe için en uygun günler sıralı tam listesi aşağıdadır.

Ramazan bayramı 3 gün+arefe+kadir gecesi
Kurban bayramı 4 gün+arefe
Regaip,miraç,berat,mevlid kandilleri
Aşure günü.
(bkz: sigarayı acilen bırakmalısın)
(bkz: imkansız)
O sağlıksal bir ihtiyaç olduğu için bırakmak gibi bir durum söz konusu değildir. Sen bıraksanda o ani bırakmaz kendi işini kendi halleder.
Seks yapsan bile o 31 çekilecek . Onun yeri ayrıdır ameka.
Seksle amk nasıl bırakacaksın başka. Latekis de olur.
Zor olsa gerektir.
yaklaşık olarak 100.kez almış olduğum karar.

bakın çok enteresan, ayrica 100.kez bu kadar kararlıyım bırakma konusunda.

henüz 11.saatteyim ama şu ana kadar iyi gidiyor, ilk 24/48 saat hasta açısından çok kritik bir süreç, bakalım nasıl geçecek.
Adami delirtir.
Bir sevgili yapın. O zaman zaten bırakırsınız. Sevgili yapından kastım cinsel ilişkiye girin demiyorum. Aranızdaki gerçek sevgiyse aklınıza bile gelmez mastürbasyon.hayatınızın merkezi o olur. Sevmeyide öğrenin
niye olum kolunu mu kestiler???
Uzun vadede dikkat arttıracak ve dopamini azaltacak eylemdir.
adam ciddi ciddi bununla ilgili günlük yapmış amk hahahaha.
(bkz: nofap)

eğer düzenli seks yapamayacak durumdaysanız tamamen bırakmayın. haftada 1 kere yapın mutlaka. hiç yapmamak ilerde prostat sorunlarına yol açabilir. arada sırada namluyu boşaltın hava alsın.
Karar vermesi kolay uygulaması zordur.
Bunun için etkili yöntem:
aynaya bakarak mastürbasyon yapmaktır.
Kendinizi o rezil halde görünce bir daha yapmıyorsunuz.
Kendine de hallenmeye başlarsın o azınlıkla ah ulan ah bekarlık zor iş...
Is bulmak var disarda takilmak en etkili yontem. Ayrica haftada 1-2 nin zarari olmaz idealdir.
Aynaya bakinca kendinizi çirkin görüyorsaniz bok gibi vücudunuz vardır. Bu yöntem herkeste geçerli olmaz. Oyalanacak bir sey bulun bırakırsıniz.
masturbasyon bir ihtiyaçtır. doğal olan bir eylemdir. kendinizi kötü bir şey yapıyorum psikolojisine sokmayın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar