bugün

erkeklere ait davranışlar sergileyen ve onların sahip olduğu bir takım özelliklere sahip dişi birey.

elbette şahsi fikrim kesinlikle çekici olmadığı yönünde. kadın dediğin feminen olmalı.
(bkz: angela merkel)
sadece tavrı değil görünüşü de maskülen olsun. bulsun beni dediğimdir.
işte bu.
görsel
ya sanane arkadaş. hep bu toplumsal cinsiyet baskılarınız yüzünden maskülen kadın bulamadık. biz seviyoruz işte alla alla.
şu başlığa erkek fotosu atanlar komik değilsiniz.
Ablamdır. Çocukken sivri burun kundura için ağlamıştı. Babam da almıştı baya bı onları giydi.
Çok az olmak şartıyla çekicidir ama oran çok az olacak.

O da Sadece hayatın zorluklarına karşı, kendisini ezdirmemek için, hakkını aramak maksadıyla maskülen olabilir.

Yoksa Gelip de enseme vurup naber la gevşek diyen bir kız benim kankamdır.
https://www.youtube.com/watch?v=b4iHWcwrBN4
maskülen felan anlamam, kadın dediğin çiçek gibi olucak seviceksin hoş sözler söylüyeceksin şiir gibi olacak başından güller serpeceksin kadınsı olacak ama mıy mıy, mız mız, ezik, özgüvensiz olmayacak.
yoksa şoför nebahat gibi. oldu kahveye gidelim kivili oralet eşliğinde batak atıp okeye dolanalım.
insan kendinde neyi eksik barındırıyorsa karşı cinste onu çekici buluyor. eleştiri amaçlı demiyorum ama düşük testosteronlu erkekler maskülen kadınları daha çekici bulur. ama iki taraf da straight ise böyle bi ilişkinin normale göre toksik olma ihtimali bariz şekilde daha yüksektir. Hetero erkekseniz tavsiyem testosteron seviyenizi yükseltmeniz. inanın faydasını görürsünüz.
Ulan ya söyle bı kamkam olmasını çok isterdim. Maç muhabbeti , erkek muhabbeti yapardık arada opusurduk falan ama birbirimize bağlanmadan. Süper olurdu .
Iticidir. Bir ilişkide en iyisi kadının fazla feminen erkeğin de fazla maskülen olma durumudur.
Bunu olmayı bile beceremeyen fakat maskülen olduğunu zanneden kadınlar vardır.

Bir erkeğe göre uzun kadına göre kısa kesilmiş saçlarla, üstüne bol gelen siyah ve üstünde muhakkak pentagram metallica veya onları andıran sweatshirt giymelerle, altta yine bol kargo pantolon ve bot ikilisiyle maskülen olduklarını zannederler.

Ruj sürmezler, ama şu fondöten veya kapatıcı mıdır nedir onlardan boca ederler yüzlerine, ha birde küpeleri illa küçük halka küpedir.

Toplu taşımada bacaklarını ayırıp oturmaya çalışırlar.

Böylede maskülen oldum zannederler.
Dünya ahiret Askerlik arkadaşımdır kendileri.
kasiniyordur. tecrübeyle sabit.
Tercih sebebidir. Kedi yavrusundan hallice bacılar bana hitap etmiyor.
ben bayanda tercih etmiyorum.
Yav çok sabık oluyorlar durup dururken makas almak ne aq.
yatakta alt üst skrunu yaşatır.