bugün

son olarak otomatik şanzıman ekleyip piyasaya sürülmüş efsane maserati modeli. maserati quattroporte, quattroporte sport gt ve quattroporte executive gt seçenekleriyle piyasaya sürüldü. 400 beygir gücünde, v8 motorlu dehşet bir şey. 0-100 hızlanması 5,6, sport gt'de 5,2. yol tutuşu ise enfes ötesi. yağmurlu bir havada test ettim ayıptır söylemesi, çift tekerle 120 ile suya girildiğinde ufak bir titremeyle suyun içinden geçip gidebiliyor. kuru havada da yaklaşık 130'la viraja girilince bile en ufak bir tereddüt yaşamıyor. hastası oldum o derece.
http://www.youtube.com/watch?v=aFHQ5gipAp4
rolls royce phantom'dan sonra alınabilecek en şık sedan otomobil. ve hayvan gibi bir etiket. *
maserati'nin kanımca gelmiş geçmiş en güzel burun tasarımına sahip aracı. türkiye fiyatı 245bin eurodur. ezel dizisinde ezel'in kullandığı otomobildir.
uzaktan bakıldığında dikkat çeken yanına yaklaştıkça insanın içine işleyen bir tasarım harikasıdır. ayrıca kalkıştan ikinci vitese geçinceye kadar kulağımızı adeta besleyen o müthiş sesiyle bir çok üniversite öğrencisinin hayali olan ve genelde hayali olarak kalan araba.
yaklasik 1 hafta once los angles ta kullandigim gt-s versiyonlu bana gore galaksinin en guzel sedan arabasi. 24 yasinda bir is adami olarak 30 yasima geldgimde kesinlikle alicagim araba. kiraladigim adam arabanin 440 hp oldugunu ve hic bir virajda hic bir sekilde savrulmiycagini soyledi. 1i tuttu digeri tutmadi. araba hic bir virajda gercekten savrulmuyor. ama araba 440 hp kesinlikle degil. Kullandigim arac 333hp ve maserati nin yaklasik 3 te 2 si agirliginda. maserati 440 hp ise benim aracim 100hp falan. zaten performansi vesairesi degil. bu aracin en buyuk iki ozelligi var. 1 tasarim harikasi olmasi ve 2 motor sesinin esi benzeninin bulunmamasi. Bizzat prada nin tasarimcilari icini tasarlarken disi icin en siradisi tasarimcilar ugrasmis. Ve sonuc, karsisnda saygiyla egilinmesi gereken galaksinin en guzel sedani. 2018 modelini surdugum zaman burdam edit yapmayi ihmal etmiycem.
2. elini 42000 usd ye Miami de buldugum 2008 model haftaya almis olacagim arabadir. sevgilisinin ilk kez elini tutan ergen gibi cok seviniyorum ve heyecanlaniyorum. boylece tek eksigim cadde tikisi, hayvan gibi makyajli, olumune parfumeri kokan kiz olacak.

Not: tamam. itiraf ediyorum.. zevkede geliyorum.

edit: koyu lacivert ve metalik siyah karisimli kisiliksiz renge sahip arabayi almis bulunmaktayim. severek biniyoruz. arabada son nokta oldugunu dusunuyorum suanda.
yeni kasasında motor değişikliğine giden araç. yeni nesil ; supercharged v6 veya v8 turbo olacak.
kainatın en seksi aracı diyebileceğim ve aksini iddaa edecek kişiyle sabahlara kadar tartışabileceğim bir modeldir. birde bunun yanına aynı ırktan bir hanfendi aldınız mı inanın cennete gitmekistemezsiniz.
ocak 2013'ten itibaren canlı görüp ağzımızın suyunu akıtacak arabadır. anca bakarız zaten alık alık.
hayallerimin otomobilidir. ağaoğlu ağaoğlu duy sesimizi :(
o kadar hastasıyım ki özellikle 2006 modellerine ve çevreme öyle bir nufuz etmısım kı olayı, her goren benı arar bugunde ev arkadasım an ıtıbarıyle soyle bır telefon gorusmesı yapmıstır benle alo abı su an yanımda kım var bılıyor musn? ne dıyorum maseratı arabanın dibiymiş ya la bu dıye bır yorum. sonra gulme krızı.
ikon bir arabadır, bambaşka bir motor sesi, bambaşka bir ruha sahiptir tüm Maserati'ler gibi.
görsel
ilk sahneye cikisi 1965 olup, Maserati'yi maserati yapan da budur. Motoru artik ferrari tarafindan yapilmakta.
(bkz: Maserati granturismo)
aliriz ins.
görsel

Egzoz frekansı kadınlara cinsel uyarı veren frekansa ait arabadır.

333 Hz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar