1. 1.
  bridget jones'un gunlugu filminde colin firthün canlandırdıgı, acıkcası hemen her 20-30 yas arası bayanın hayal ettigi asil, beyefendi ve yardımsever olusunun yanında, pek bi komik ve seksi olmayı da becerebilen, 'i like you..just the way you are..' sözüyle yalnız bridget'in degil, hepimizin kalbini kazanmıs olan hayal ürünü zat.
  1 ... frijit jones
 2. 2.
  ya işte hayal ürünü olmamalı o..
  var,hepimiz için birer mark darcy var kızlar,umudunuzu kaybetmeyin!
  bakın bridget'e:)..
  bridget bulabiliyorsa biz de buluruz:)

  edit:kötü oylayanlar, rica ederim neden kötü oyladıklarını bana mesajla açıklarlar mı? * *
  3 -1 ... madonna
 3. 3.
  her kadına lazım cinsten erkek.. ciddiyim bak..
  bu kadar anlayışlı, sevecen, çoğu erkekte olmayan özellikleri barındıran ve ve en önemlisi karşısındakini "olduğu gibi seven" bir adama rastlasak rastlasak ancak filmde rastlardık.. zaten öyle de oldu..

  bridget jones'un gunlugu filmindeki şu sahne her şeyi anlatır: *
  mark, bridget jones'un günlüğünü okur.. ve karşılaştığı şeyler pek de hoş değildir.. genelinde "mark darcy aptalın tekidir!" cümlesi görülmektedir.. * bunu okuyan mark evi terk eder.. bridget jones da arkasından koşmaktadır, üstelik sadece iç çamaşırlarıyla.. tam mark'ın gittiğini düşünürken, mark elinde yeni bir günlükle çıkagelir.. "yeni bir başlangıç için yeni bir günlük" der.. bizi de bitirir..
  2 -2 ... vera
 4. 4.
  bridget jones'un günlüğü kitabındaki muhteşem karakter. karizmanın kitabını yazmıştır bence. ama kitaptaki hali filmdeki halinden daha karizmatik bence.

  (bkz: mükemmel erkek)
  ... mackenzie
 5. 5.
  Kendisinden epey nefret edeni bulunan salağın biri yazar. Haters gonna hate demek kolay mı zor mu? Zor gibi.
  O değil de n’aptı size bu mark darcy sormak isterim.
  2 ... mark darcy