bugün

Insanlar aydınlanıyor, dünya gelişiyor.
Herkes daha iyi ne yapabilirim, nasıl daha iyi bir hayat yaşayabilirim derdinde.
Ama bizim ülkemizin durumuna bakın.
Biz sürekli geriye gidiyor, modern dünyadan uzaklaşiyoruz.
Yazık...
görsel
Senerlerdir diyorum çocuklarla çok içli dışlı olan mesleklere erkeklerin alınmaması gerekiyor diye.

Buyrun.

Her defasında ayrı skandal. Bu tip haberler çok yaygın ama hiç bir değişiklik yapılmıyor.

Peki neden!! Yeterince kanıtlamadılar mı taciz ettikleri mağdurlarda bıraktıkları travmaları düşünmekten aciz ve kendilerine sahip çıkamayan varlıklar olduklarını?

Edit: bu erkek düşmanlığı değil, tedbir.
Hitler düşmanlığı da yapıyorum ben sizin kadar ahmak değilim.

Yarın öbür gün bunlardan biri kendi çocuğunu istismar ettiğinde anlarsın
Potansiyel var mı? Var. O zaman risk neden alınıyor ?

Sikli soklu da konuşma kesip ağzına veririm hayvanın evladı.
Farklı teorilerim var ama şimdi burada anlatıp başkalarının da bu işin içinde olduğunu belirtecek şeyler söylemeyeyim.

çocuğa yapılan her taciz, tecavüz istismar olarak geçer, tecavüz ise reşit olan kişilere karşı işlenen suç.
çok bilenler bunu da öğrensin.
50. Öğrencinin taciz edilmesine kadar bu olay nasıl duyulmamış aq ya. insan hayret ediyor. Yazık kızlar korkuyor da söyleyemiyor mu? Anne babalar hiç öğüt vermiyor mu?

inşallah hapiste makatına dikiş atılacak kadar hastanelik olursun..
çomaristan'da sıradan bir gün olmasıdır.

nelere alıştırdılar insanları, ne saçmalıklara battık, akıl alır gibi değil.
Sayı 50 olana kadar nasıl yakalanmamış diye sordurur.

Ama çocuklar şimdi bunlar 8-12 yaş aralığında diyor. O yaştaki çocuk kime ne diyebilir ki?

Susmaktan başka bir çaresi yok. Pedofili olanların hadım edilmesi şart.
isim veyahut hastalık tanımına orospu çocuğu daha çok uyumlu ve daha açıklayıcı olur sanıyorum.