kral bir hareket yapan polistir.

bu devletin polisini siz çocuk mu sandınız.
Polis vatandaşa bağırmamalı vatandaş da vatandaşlığını bilmeli. Kime diyorsak. .
geçerli savunması yoksa, başı ağrıyacak polistir.

o üniformanın anlamı çok büyüktür.

fethi sekinlerimiz var bizim.
Bir hafta sonra virus iyice yayılınca sokakta kim geziyorsa polis bacaklarını kırsın diyecek olan da sizlersiniz. .
Bankada çalışıyorum 1 saate yakındır açığız içeri giren 20 müşterinin 8 ine 65 yaş üstü oldukları için işlem yapmadık.

Sokağa çıkma yasağı umurlarında değil
DERHAL AÇIĞA ALINIP,
BiR SAĞLIK KURULUŞUNA GÖNDERiLiP MUAYENE VE TEDAVi EDiLMESi GEREKEN GÖREVLiDiR.
bir sıkıntısı varsa durumuna uygun bir birimde görevlendirilmelidir.
bir sağlık sorunu yoksa meslekten ihraç edilmelidir.

not: çocuk, yaşlı ve engellilere bu şekilde davranmak "yetersizlik" tir.
o yaştaki bir insana bağıramazsın, kim olursan ol. terbiyesizlik yapmak kimsenin hakkı olamaz.

kimin haklı olduğu önemsiz, siz yeni nesil iyice terbiyesiz çıktınız. hangi şartta olursa olsun o tonda yaşlı bir insanla konuşulmaz.
1- bedava ekmek su dagitiyomusun bu adamlaraki sokaga cikmalarini yasakliyosun
2- bu yasak ne kadar surecek? hasta sayisi hergun artiyor koyune donmeye yada oglunun yanina gitmeye calisiyorsa yaptigi is pek mantiksiz da degil... koy yeri hem daha guvenli hemde sagda sola kimseden enfeksiyon kapmadan dolasabilecegin bir yer.
3- polislerde insan, muhattap oldugun normal kisiler degilki, polise laf edenler birkac gun bu adamlarin isini yapsa ne halde oluruz dusunmek istemiyorum, insanlarda iyi davranmaya calisinca seni keriz yerine koymaya calisabiliyor bazende bagirmayinca kimse soz dinlemiyor...
izleyemedim izlerken kalbim sıkıştı. Ne devletin polisi vatandaşa ne de vatandaş polise bağıramaz.
Sabah evden çıkarken karısıyla kavga etmiş, sinirini vatandaştan çıkarmış görevlidir.

Suçu varsa yaz cezasını, yasalar çerçevesinde ne gerekiyorsa yap, bağırıp çağıramazsın.
Nedense bir polis "dövledin memuruna sen nasıl hede hödö" dediğinde o polisin haklı olduğuna inanasım gelmiyor.

sanırım şu devletin memuru kalıbını kendilerine kalkan olarak kullanıp, devlet memurluğuna yakışmayacak hareketler sergilemelerinden kaynaklanıyor.

işini hakkıyla yapan herkese saygı duyar bu millet.
Manisa'da sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 65 yaş üstündeki vatandaşa kötü davrandığı iddia edilen polis görevden uzaklaştırıldı.

https://www.google.com/am...di,UmyY0TK5QkWKPk8VS8-jlg
Kesin haklı sebepten bağırmıştır. Terminalde çok kez bulunuyordum okul dolayısıyla. Yaşlılar hep çirkef iq. Kesin yine bir şeyler yapmıştır bu ihtiyarlar. Terminal sayesinde yaşlılara saygımi yitirdim ben. Alayı arsız iq.
bu polislerin götlerini bu kadar kaldırırlarsa olacağı bu. ne yapmış olursa olsun yaşlı adama bağıran bir hayvanı polis yapan otoriteye mi bu yavşağı savunanlara mı içerleyelim bilmiyorum da o polis müsfeddesi orospu çocouğunun başı ağrayacak o kesin.
Yaşlı birine bu şekilde bağırma hakkına sahip olmayan polistir birde amcanın üzerine yürüyerek konuşuyor. Adam kalp hastası falan olabilir yaşlı sonuçta kesinlikle çok çirkin bir üslup. Başka şekilde de derdini anlatabilirdi.
yaratık.
sözlük faşistlerini, güce tapıcı müşrikleri ortaya çıkaran tiptir. polis ya da devlet memuru demek diğerlerine hakaret olur.

detayına girmeyeyim ama polisin çalışma şartları konusunda bilgim var. şöyle ki ömrünüzde bir kere karşılaşsanız maceradır diye millete anlatacağınız tiplerle her gün uğraşıyorlar. sağlam sinir ister...

tabi bunca bağırdığı kişi o kapsama girmez. laf anlamaz bir yaşlı olma ihtimali yüksektir ki yaşlılar genellikle böyle işte...

fakat gerekçesi ne olursa olsun polisin vatandaşa böyle muamele etmeye hakkı yok. fazla mı uzatıyor? tak kelepçeyi, götür nezarete aklı başına gelir. yasalar ne diyorsa o... kimsenin yasaların ötesine geçme hakkı yoktur.

sözlük müşriklerine gelince... bu eziklerin çocukluklarından kalma ciddi bir baba problemleri var. o sebeple güç gösterisi gördüler mi ıslanıyorlar şekilde görüldüğü gibi.
dede; "her memura saygı duyarım ama sana duymam" diyor, şu sözü bile logar kapağıdır bu ayıcığa, polis dedeyi çaresiz bulmuş böğürüyor, güç gösterisinde bulunuyor ama yol erkan bilmek başka.
Bu polisin davranışını haklı bulan kesinlikle zeka engellidir.

Bu polis sadece görevden alınmamalı. Ömür boyu kamu görevinde de bulunmamalı.

Çünkü bu münakaşanın bir tık üZeri o ihtiyarı öldürmek bence. Ki yaparda.

Yaşlı adama bunca insana virüs bulaştıracaksın diyecek kadar cahil, ayrıca ağzından herkesin üzerine tükürük saçacak kadarda sorumsuz.

Polislik bu kişi için uygun bir meslek değil.
(bkz: sen polisi savundun)
artık polis değildir, toplumdan dışlanmış, ibnemtrak bir magandadır.
Gereksiz yere çok bağırmış. Bu kadar celallenmeye gerek yoktu. Meslektaşımda olsa eleştiririm. Cezası mübarek olsun.