bugün

kendimizi şarkıya kaptırmışken, "ne oluyor yav?" dememize sebep, ortamın içine eden bayan.
8 yıllık, ingiliz kaynakçıdır.
(bkz: robot sevişelim mi)
kostümü 70 kilo olması nedeniyle vücudunda yaralar çıkan bayan.
ceryanla çalışmayan robottur.
''teknolojimiz çok güçlü, artık şarkılarda bile robot kullanıyoruz'' mesajı güden robottur.

hatta o kadar ileri bir sistemi vardır ki içinden avrat çıkmaktadır. biraz daha kassalar içinden şahin k bile çıkabilir.

matruşka misali.
70 kilo kostüm giysem bennde malak olurdum düşüncesini doğuran kız. doğurmadı elbette. her neyse. yaralar çıkıyormuş. acıdım.
power rangerlar gibi.
mesleği sorulduğunda ne cevap vereceği merak edilen bayandır.

(bkz: manga nın arkasında robotluk yapmak)
türk usulü abrakadabra:
(bkz: robotun içinden çıplak kadın çıkarmak)
son derece gereksizdir.
kemal kılıçdaroğlunu sembolize etmektedir.
kıç tarafında made in chinese yazan robottur.
kendinden daha ağır kıyafet taşıyan, şarkı itibariyle anlamlı olabilecek; fakat olmasa daha iyiydi dedirten bayan.
tüp geçit yapan japonların eşantiyon olarak verdiği seks robotudur.

(bkz: robot mobot kayarım ben buna)
kendisi 60 kilo olup üstünde taşıdığı kostüm 70 kilodur.Bu kostüm sonucu o güzel vücudunu bazı kısımlarından yaralar oluştuğu söylenmektedir.
(bkz: robocop)
kendisi 60 kilo olan ama 70 kiloluk robot kıyafeti giydiği icin bazı bölgelerinde yaralar oluşan bayan.
agresif bir bayan yada reyna, karar sizin. baş örtüsü yerine kask seçilmiş. *
power rangersi hatırlatmıştır bana. allah iyiliğini versin.
yaptığı bilek kesme figürüyle kendini jiletleyen müslümcü türk gençlerini sembol ediyormuş.evet efendim.
koreografisini karıştıran dansçıdır.
anlamlandıramayan insanların şarkının özünü kavramadığını gösteren arkadaştır kendisi.
şarkıda ne diyor adamlar, kim ne derse desin biz aynı olabilirdik... gittikçe robotlaşan dünyada, herkes birbirini itelerken ve ötekileştirirken karşısındakinin gözlerinde gördüğü şey uğruna adını bilmeden sevdiğini söylüyor yıllarca. bari bir geceliğine bütün farklılıkları boşverip aynı olalım diyor. sizce bunu uzay çağında bir robottan daha iyi ne ile anlatabilirlerdi?
90'larda çocuk olanları eski günlerine götüren bayandır.

(bkz: power rangers)

not: önemli olan ruhun çocuk kalması tabi.*
eski nesil uzay temalı türk filmlerinde kullanılan cinsten enteresan bir kostüm giymiş olan bayandır. umarım finalde bir aksilik olmadan tamamlar şovunu.