bugün

ferguson braga'ya orospu cocuklugunun daniskasini yapmistir.
BESIKTASIN DEPLASMANDE FENERBAHCENIN KADIKOYDE YENDI KADROYA DENKDIR.
eğer doğruysa galatasaraydan galibiyet mutlak galibiyet beklediğimiz olaydır. fenere laf attınız 3-0 yenince yedeklerle geldi diye.
not: beşiktaşlıyım.
not2: heryerinden öpüyorum rüştü.
Bu kadroya bile yenilecek olan takımın rakibidir. Gs'nin yenilmesi büyük dileğimizdir.
karabükspor un kadrosundan daha iyi bir kadrodur.
Malesef ki yine de kazanacak kadrodur. Adamlar rotasyonu yenilsinler diye değil, hırs yapıp kendilerini göstersinler yapıyorlar.

peşin edit: eksilere razıyım, düşüncem cidden böyle.
Yedek kadroyla geliyorlar yeaaa diye bagirip duran güruha söylüyorum; yedek bunlar dedikleri kadroda bulunan sag aciklarin maliyetleri 150 milyon euro. Kendi takimlarina buradan gelecek her futbolcu icin salya akitacak insanlarin zirlamalarini gosteren kadrodur.
gruptan lider çıkmayı garantilemiş manchester united için beklenen durumdur. alex ferguson mal mı, formalite maçında yıldızlarını oynatıp riske atsın?
OLURDA GS BU MACI DA KAYBEDERSE KENDILERINI EN IYI TAKIM BIZI LAFINI GERI ALMALARINI TAVSIYE EDERIM. CUNKU NE FB NE BJK YENERKEN MANU2 Yi BOYLE LAFLAR ETMIYORLARDI. ÇiLEK NEOLDU LAN!
(bkz: manchester united ın galatasarayı sikine takmaması)
kalede - lindegaard
defansta - rafael - carrick - jones - büttner
ortasahada - cleverley - fletcher - anderson - young
forvette - chicharito - welbeck

11'iyle çıkabilir.

açıkçası çok da kötü bir kadro değil. ama galatasaray pekala en azından 1 puan alabilir ve gruptan çıkma şansını son maça taşıyabilir.
bazen yedek agirlikli kadrolar as kadrolardan daha iyi is cikariyorlar. kendini göstermek deyin, hirs deyin, ne derseniz deyin. 2008 avrupa sampiyonasinda yedek kadromuz almanya karsisinda turnuva'da oynadigimiz en iyi futbolu oynamisti. besiktas'in su anki kadrosu, gecen sezonki yildizlardan yoksun cok daha iyi oynuyor. bunun daha bircok örnekleri var.

manchester utd'in istanbula getirecegi kadrosuna bakarsan cluj'dan iyi, braga'yla basa bas yarisacak düzeydedir. galatasaray mi. o'nu yarin görecegiz.

bu arada üc sene evvel besiktas'in man utd macindaki galibiyet sevincine gölge düsüren galatasaray'lilari ve fenerbahce'lileri de unutmadik. o gün acilan basliklar hala gözümün önünde, aklimin bir ucundadir.

galatasaray kazanirsa basimin üstünde yeri vardir, ama kaybederse cok kötü laflar hazirladim.
bu kadro bile fatih terim'i yenebilir. bakın galatasaray'ı demiyorum; fatih terim'i diyorum.
Keşke carrick, ashley young, fletcher, welbeck de olmayaydı.

Nasılsa çıkmışsınız amk. Bırakın da iki gol atak çıkak. Ezikbahçeliler kudursun.

Not: galatasaraylıyım. Valla.
normal şartlarda türkiye'deki herhangi bir takımı evire çevire yenebilecek kadrodur, kendilerine siirt köy hizmetleri rezerv takımı muamelesi yapan okey masası yorumcularının dikkatine...

takımın en öne çıkan adamları istanbul'a gelmese de hala ashley young, anderson luis de abreu oliveira, javier hernandez, rafael pereira da silva, şu bir türlü sevemediğim danny welbeck ve hatta türkiye'de çoğunlukla "düz futbolcu" gözüyle bakılan michael carrick ve darren fletcher ikilisi bile galatasaray'ın başına epey iş açacak düzeyde oyuncular. sol bekte evra'nın yerine muhtemelen alexander büttner oynar ki o da öyle yabana atılacak bir futbolcu değildir, 4-0'lık wigan maçında attığı gole ve asistine dikkat çekmek lazım. sakatlıktan dolayı uzun süredir takımdan uzak kaldıktan sonra istanbul'da forma giymesi beklenen phil jones bile öyle taşak muamelesi yapamayacağınız bir adam. tabi real madrid muamelesi de yapmayacağım, kadroda henüz hiç a takımda oynamamış oyuncular da var. velhasıl kelam bu sezonki galatasaray kıbleye dönük oyun anlayışıyla sahada olduğundan apaçiler kralı federico macheda bile pozisyonu bulsa yazar bu defansa, akıllı olmak lazım. ne iyimser, ne kötümser bir galatasaraylının seyir defterinden...