bugün

evet efendim...

yüce allah'ın ona verdiği bedeni ahlaki normlara uymadan, hesapsızca, aymazca kirleten bir kızın, neden makyaj yaptığı ve makyaj yapmasına rağmen sokağa çıkmak istemesindeki asıl amaçtır.

bir çok kez bu olayı konularımda istişare ettim. görünen o ki; bazı türk erkekleri maalesef bu kızlardan nemalanıyor, kullanıyor. işte bu yüzden laf söyletmiyorlar. bu kızların makyaj yapmasındaki asıl amaç konusunda aylardır düşünmeme rağmen bir türlü aydınlanamadım. bir kadın düşünün ki mini etek giyiyor, makyaj yapıyor, ayrıca bunlarla yetinmeyip bir de tövbeler tövbesi sokakta tüm ahlaklı insanlar gibi sokağa çıkabiliyor.

neyse ak parti geldi de revaçta olan ahlaksızlığı düşürdü. hamdolsun.

hülasa efendim, geçenlerde başıma gelen bir olayı anlatarak, bu kızın makyaj yaparak sokağa çıkmasındaki asıl amacı gözler önüne sermek ve toplumsal değerlerimizi kaybetmememiz için duyarlılığımı sergileyerek, bu gerçekleri idrak etmenizi sağlayacağım.

geçenlerde içinde bulundurduğu ahlaksızların arkasındaki dramı araştırmak ve ak partili dostlarımla çözüm bulmak için istiklal caddesine gitmiştim. türlü türlü ahlaksızlıklar, çıplaklıklar, erotizm kokulu şuh kahkahalarla dolu şarap kadehleri havalarda birbirine vuruyor, taa bulunduğum camiye kadar insanı irrite edici sesleri geliyordu. dayanamayıp camiden erken çıkarak, tespitlerime erken başladım. imam efendi kolumdan yapışarak - etme eyleme evlat, seni harcar bu münafıklar. gel ne olur diyerek ayaklarıma kapandı. lakin kararlıydım. sokağa daldığımda direk sevgilisiyle telefonda ahlaksızca konuşan, orospu gibi sakız çiğneyen, makyaj yapmış ve mini etekli adeta cinsel uzvu gözüken bir bayan gördüm.

hemen yanına giderek, -hanfendi ayıp dedim. ne oldu pis, yobaz, adi, köpek dedi. ne olduğunu anlamadan, bardan çıkan üç beş zibidi kollarımdan tutarak; bak koçum o karı bizim, bulaşırsan ananı götünden sikeriz dediler. ağzımı açamadım, çünkü kafama silah dayamışlardı. adamların tipinden az çok ne olduklarını anlamış ve susmak zorunda kalmıştım. susturulmuştum.

bu olay bana islam uğruna verdiğimiz canları hatırlatmıştı. biz bu ülkenin çalışan, çabalayan, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan ak partilileriydik ve ak partili olmanın haklı gururunu sonuna kadar taşıyorduk. biz mevlana torunlarıyız, biz osmanlı torunlarıydık, biz evliyalar ile kurtuluş savaşı yapandık.

neler oluyor bize?

not: tabi ki her kız böyle değildir. bazılarından bahsettim.
amacı sadece hoş görünmektir.tercihini böyle yapmak istediği için hakarete maruz kalması saçmalıktır.genelleme yapmak ise çok fenadır.
yüzünün çirkinliğini kamufile etmek istemesi.
kim bilebilir ki... belki okula belki işe belki gezmeye belki sevgilisiyle buluşmaya belki annesinin yanına belki... belki... ulan ne olacak makyajla bağlantılı bir sebebi olmaz ki. bsg.bsg.bsg.bsg.
bakımlı olmaktır. siz erkekler ne nankörsünüz kız makyajsız çıksa yataktan kalktığı gibi sokağa çıkan zombiye benzeyen kız diye başlık açarsınız. makyaj yapınca da böyle. başka işiniz mi yok?
kimseyi ilgilendirmeyen amaçtır. herkes başkasına zarar vermediği müddetçe her yapacağında özgürdür. kime ne?
Kendine bakılmasını sağlamak
Aynaya bakınca iyi bir hise kapılmak istenmesi
Çıkma teklifi almak

Aslında şu yazdığım şeylere bakıyorumda kızlar makyaj yapmasın ...
güzel görünmektir. ama bazı kendini dindar göstermeye çalışanlar tarafından başka sebepler aranır. müslüman hoşgörülüdür, müslüman güzel düşünür, güzel düşünen güzel görür, güzellikleri gören hayatta mutlu olur. ama olmaz biz dindarız efenim makyajlılara karşıyız onlar kötüdür pistir demek hakiki bir müslümana yakışmaz.
aşırıya kaçtığı zaman amaç direk olarak vermektir.
halletmesi gereken işleri yapmaktır..
*
normal olarak güzel ve de bakımlı görünmektir.bu, önce kendine güzel görünerek başlar. unutmamalıdırki, kadınlar herşeyi önce kendileri için yaparlar efendim.
yüce allah diye başladık söze.Ozaman saçıda yapmayalım kardeş.Küpede takmayalım.
erkeklerin beğenisi toplayıp para aşırmak.
(#7491710)
sadece normal olarak güzel görünmektedir. bunu başka tarafa çeken öküzlerde mevcuttur.
güzel görünmektir.
hafif bir kalem ve pudrayla çıkmışsa kendini iyi hissetmek, boya badana yapıp çıkmış ve gördüğü her erkeğe yan bakış atmışsa oynaşmak için çıkmıştır efendim.
evde oturması gerekirdi şıllığın. makyaj yapıp evde oturan kızın asıl amacına tam tersi amaçlar güdendir. allah o'nu bildiği gibi yapar.
sözlükteki gerizekalı yobazları ya da trolleri - her neyse işte- deşifre etmektir..

büdüt: bazı gerizekalı yobazların ya da trollerin gücüne gitmiş, yesinler..
asıl amacı falan diye bir durum yoktur. güzel görünmek istemektedir. güzellik algısı budur. normaldir.
herkes onu makyajıyla tanımıştır bilmiştir. başka türlü görülürse tuhaf olacaktır.
entry sıçıp sözlükte trollük yapan yazarımsı nın asıl amacından daha masum bir amacı vardır.
(bkz: hanım koş moderatörü çağır)
(bkz: fena halde gaza gelip başlık açmak)
evdeki haliyle dışarı çıkarak insanları rahatsız etmemektir.kötü görünmemektir. makyaj yapar imam yazarlar rahatsız olur makyaj yapmaz cool yazarlar rahatsız olur.bi yolunu bulamaz oda.
dışarıda olan işlerini halletmektir.