bugün

algida'nın bu sezon çıkardığı çikolata-brownie ve badem-karamelli olamak üzere iki çeşidi olan yeni ürünüdür.

gördüğüm en şık dondurma kabına sahip bu ürün. gözlük kabı gibin içindeki lezzeti merak ediyor insan. an itibariyle çikolata brownie olanı yiyorum ohş. ama itiraf edeyim o gözlük kabı gibin kutuyu açınca bu ne lan tepkisini verdim.

kutuyu ilk açtığınızda bu tester olmalı diye düşüneceksiniz. magnumların en pahalısı (3tl) ve en küçüğü!

lezzeti güzel, ben sevdim ama kutusu daha güzel valla. hem de 240 kalori minicik şey! diyeti bozduğuma değmedi valla. ama belçika çikolatası lezzeti felan çokoş. tadın canım aklınızda kalmasın.

al işte, bi entry girene kadar bitti şerefsiz...
http://www.shelflife.ie/img/april%2009/icecream2.jpg
reklamların ardından , 3,5 tl satış fiyatı vardır . emekli , dul ve yetimlerden uzak tutunuz frigola ile kıyaslama yapmam , o harika dondurma sadece 1 tl herkese afiyet olsun dediğim hede .
tadını bilmediğim ama göt kadar olduğunu gördüğüm magnumun bir modeli. 3.5 tl de fiyatı var. nah alırım.
magnum'un başarısız olduğunu düşündüğüm dondurmasıdır.

aylardır buzlukta 4'lü paketinden vardı. demin birini açıp badem-karamellisini yemeye çalıştım lakin hem çikolatası hem de dondurma kısmı o bilindik magnum tadını vermiyor. kalan 3'ünü de gelen misafirin çocuğuna falan kakalarım artık o derece.

edit: çikolata-brownie olanı fena değil, o yenilebilir.