bugün

macarca kedi anlamına gelen kelime. ayrıca 10. nesil yeniyetme yazar.
Liseli bebe olduğunu tahmin ettiğim yazar parçası... Şaka şaka * Kedim.. Benim kokoreç seven kedim.. Kahvaltılarımın vazgeçilmez parçası... Azaldıkça çoğalan... Silindikçe yeniden kazanan...
Sözlükte gördüğüm ilk 10.nesil yazardır, hoş gelmiştir.
(#18136599) incici mülteci.
edit: çifte yazarmış
(#18169174)yemek yapmayı bilen az sayıdaki erkeklerden biri! devlet korumasına alınmalı!!! *
ben de yanlışlıkla eksi verdim kardeşim.
(bkz: affet)
(#18414701) kendisini birşey sanan yazar. özel mesaj yoluyla saçmalayan yazar. şimdi tutupta enrylerini okuyup kendisi hakkında kesin bir yargıya varmadım. tutupta bütün entrylerini okuyacağım bir yazar değildir. sözlüğü okadar çok ciddiye almıştır ki kendisini sözlüğün avukatı ilan etmiştir.

(bkz: kendi kendine gelin güvey olan insan)

kendisi tamamen umursanmayan erkek psikolojisine girip gelip nick altıma sıçmıştır. oh ne de güzel etmiştir. nick üstüme sıçsaydı kötü sonuçlar doğurabilirdi. silik bir tip olduğunu düşünüyorum. ayrıca gelip nick altına yazdığım için teşekkür etmeni beklemekteyim.
kendisiyle sevişirsem rahatlayacağını düşündüğüm yazardır.
Düzenli cinsel yaşantıya sahip yazar. Türkçesi kıtlalara, kezbanlara, kaşarlara veya olası harunlara ihtiyacı yok. Sadece yanlışlıkla çirkefe bulaşmıştır.
evli ve bir o kadar sağlıklı bir erkek olduğunu kafama kafama vuran yazar.

(bkz: bizde niye yok) *
çaylak olmana üzüldüm geldiğinde haber ver.
son 24 saatte başına gelmeyen kalmamış, üstüne üstlük bir de çaylak yapılmış yazar.

(bkz: ölem ben)
nesli ve nick'i dolayısıyla çırağım olmuştur.

kendisi şuan bıcakları bileylemekle meşgul. yakında kesim tekniklerini de öğreticem.
(#18603439) bol şukular alasıca tespit adamı.
vay arkadaş bu nasıl bir tespit yahu.
son nesilmiş gibi göründüğüne kanılmasın, aramızdaki gizli eskilerdendir kendisi, candır, canandır,
iyi ki vardır..*
baldızlarla ilgili doğru tespitleri olan dertli damat yazar.
baldızıyla sorunları var. kendisine tavsiyem çok haz etmediği bir arkadaşıyla baldızını baş göz etmesi.
rabbim verdiği derde derman aratmasın kardeşim.

(bkz: baldız/#18801879)
(bkz: #18801879) entrysi ile sabah sabah beni güldürmüş canım yazar.
ilk gözağrılarımdan. seviyorum lan seni manyak adam..
kendisine hakkımda sabahtan beri yazmadığın kalmadı oysa ben seni abim gibi sevmiştim şeklinde keklemek istedim sonra yazık yeaa diyerek kendi deliliği ile başbaşa bıraktığım yazardır.
baldız ile ilgili yazıyı okuduktan sonra içimin çız ettiği yazar.. şöyle hawaii'ye uçak biletim olsaydı da verseydim gidip kafa dinleseydi.. neyse olmadı bizde şöyle yaparız;

görsel

http://www.youtube.com/watch?v=JtA9Js-22ko

hadi bakalım..
(bkz: baldız/#18801879)
(bkz: baldız baldan tatlıdır/#18801940)
(bkz: sabah uyuyakalıp işe geç kalan baldız/#18802102)
(bkz: en son 2008 de parayla telefon alan baldız/#18802109)
(bkz: hayatında parayla pc almamış baldız/#18802116)
(bkz: 28 yaşında ergen bekar baldız/#18802167)
(bkz: baldız suiti/#18802301)
(bkz: haftasonu sizin adınıza program yapan baldız/#18802406)

baldızıyla başı dertte olan yazar.
6 ay buralardan uzak olacak yazar.

Döner mi bilinmez...
hayatımda kimse yokken var olan yokken çok çok çok özlediğim insan. bak şimdi giden gitti yine sen ol dayı be. valla çok özledim seni eski günleri.
(bkz: onuncu nesil silik)