bugün

Maaş yatıyor mu , yani yazılarımızın karşılığı olarak para mı alıyoruz. Nereye , nasil yatıyor, ay ben şok.
karması 1000 ve üzeri olan yazarların anlayabileceği eylemdir. sayende evimize ekmek giriyor ortağım sağ olasın.
alın size bordro. siz sıçarsınız ben temizlerim karşılığı bu kadar para. zall boyun devrilmesin inşallah.

görsel

verirse ekime vermezse zikime kadar.
Benimki yatalı üç gün oluyor ahahah diyerek güldüğümdür.
benimki bu ay iyi. kolay değil sözlüğün en popüler 3 yazarından biri olmak.
Arkadaşlar ben Gece shiftinde çalışıyorum. Bana maaşımı hem dolar üzerinden yatıracağını hem de gececi olduğum için çay, kahve, sigara masraflarımın da karşılanacağını, güzellik yapacağını söylemişti.
yattı beyler. zall mesaj yazmış gecikme için özür dilerim söz veriyorum bidaha olmayacak diye.
madem yatti insan mesaj atar lan.
Gecikme zammı da cabası.
Gecikmeli de olsa yatırdı sevgili sözlüğümüz. Allah Uludağ sözlüğümüze zeval vermesin. Bereket versin. Amin. Ama zall olmuyor böyle tam istifa etmeyi düşünüyordum ki para hesapta.
bu aralar beklediğim eylem. malum ayın başı geldi artık. bi maaş yatsada mutlu olsak.
söz konusu maaş elden ödeniyorsa patronla göz göze gelmenize neden olan olay.
ayrıca
(bkz: avans istemek)
(bkz: zam istemek)
(bkz: babayı almak)
modern kölelerin yaşamsal ihtiyaçlarını karşılamak üzere verilen bahşiştir, seviniriz nedense.
ne demiş mustafa kemal.
(bkz: geldikleri gibi giderler)
gitti.
görsel
iş yerinden arkadaşa borç vermişseniz eger dahada bir keyifli gün olur .
mutluluk.
önemli olan yatmış olması değil ne kadar yatmış olduğudur.
yaşatandır o yaratan olsa duramazsın.
Maaşlar bana değil benden alacağı olan başka bankaya yatıyor. Sokarim böyle işe...
dün gerçekleşmesine rağmen hesapta 55 tl kalan yatmadır.

kiralar + birikmiş borçları sıfırlayınca böyle oldu.
haz duygusunun tavan yapmasıdır...
Güldüren, sevindiren ve bir anlık sarhoşluk etkisi yapan fakat 2 dk sonra ev kirası vb. giderleri hatırlayıp sevinci kursakta bırakan naçizane olaydır.
(bkz: ilk maaş)
(bkz: heyecan)
(bkz: ergenlikle gençlik arasında)
(bkz: yazar olmak)
her iş yerinde kişilere inanılmaz mutlu dakikalar yaratan, genelde ayda 1 gerçekleşen eylem.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar