Atatürk'e yapılan hakaret.
m kemal olsa senin zihniyetinde olanları büyük keyifle astırırdı.
Beyni onu terk etmis çünkü bu bedende yasamak istememis yazarin sicmigi.
Sen kimsin lan lale dedirmistir.
1918 de musul kerkük ve 12 adaların osmanlı'da olduğunu sanan cahil beyanı.
Dedi 18 adamızı durduk yere yunan'a veren akpnin yandaşları.
sandaletli cihatçı teröristlerden türbe kaçıran müminlerin ortak sanrıları. dibindeki yaverlerden haberi olmayan, ilkokul mezunu imamın şantajlarına boyun eğen uzunun kariyerine girmiyorum bile. boşkomutan.
görsel
(bkz: Recöp tayzüp ersoğan)
bak bilader ben zamanında 200 milyarlık iş batırdıktan sonra taksicilik yapmış kendi halimde bi adamım gece vardiyasına çıkardım o yüzden sabahlarım hep boştu bende bu zamanı uludağ sözlükte geçirmeye karar verdim gerçekten gülüyor, eğleniyor ve zaman geçiriyodum taa ki o güne kadar o gün sol frame de gerçekten çok saçma bi başlık gördüm sırf kim bu göt lalesi diye bakmak için açtım ve karşıma sen çıktın bu olay bende bi saplantı haline geldi seni takip ettikçe gördümki ne kadar dalyaraklık varsa hepsi sende. seni takip etmekten taksiye çıkamadım ve bu yüzden aracı bana kiralamıyolar artık işsiz ve parasız kaldım dolapta sadece 24 tane kırmızı tuborg var yemek için bugün iki tanesini yedim bile. diceksin ki bunları bana niye anlatıyosun hemen söyliyim abimin büyük oğlu mustafadan seninle ilgili yardım istedim bilgisayarla arası çok iyidir o da aypi diye bişeyden senin feysbukuna ulaşmış ve şuan elimde bi resmin var bu resmi oturduğun semtteki tüm taksi duraklarına yolladım saolsunlar kırmadılar beni ve seni sikmeye yemin ettiler bundan sonra taksiye biniyim deme olum tenhaya çekip sikicekler seni!
tayyip erdoğan denilen adam türkiye cumhuriyeti kadrolarını fethullahçı terör örgütüne satmıştır, hesap verecektir, kandırıldık diyerek kaçamayacaktır.
(bkz: Dirk bogarde lütfen).
bir tarikat yada imama tapmış. abilerinin ağzından çıkan her sike inanmış aşırı cahil kişi beyanı. bu adam bir tarikat yada cemaate üye değilse adam değilim. şeyhlere cin çıkartıyor diye karısını siktiren. bereket çeşmesi diye efendisinin sikini yalayan amını dalını siktiğimin yobaz örümcek beyinli götverenleri. sözde dindar. bi kere okumamıştır kuranı türkçe. sen siktir git şıhın ne diyorsa ona inan. beyin yanmış senin.
it ürür kervan yürür. He deyin geçin. Polemiğe girecek kapasitede bile değil
Ulan bu adamdaki fanteziye bayıldım adam senarist olcakmış az okusa !
bunu soyleyeni sallandirmak lazim.
Sen anani satarsin kiz kardesini kiralarsin karini belese verirsin.
Simdi ölmüs adamin arkasindan konusma gavat.
görsel
M kamal kim amk?