bugün

(bkz: melek)
istediği şeyin yerine getirilmesi durumunda mutlu olacak kişidir. istek yerine getirilmelidir.
gayet normal bir kızdır. lunapark eğlencelidir. haklıdır.
abartılmaması gerekir. ayda yılda bir de olsa götürülmelidir. kuşlar, çiçekler, çarpışan otolar, dönme dolaplar.***
ne kadar çok götürülürse o kadar sıklıkla gitmek isteyecek rahat vermeyecek kızdır.pek yüz vermemek lazımdır.
büyük ihtimalle çocukluğunu yaşayamamış türk filimlerinde ki gibi fakir ama gururlu gençlere bayılan, izleyen, izledikçe de ağlayan kız modelidir. erkek adamın napcaz lan şimdi yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal gibi bir ikileme girmesine yol açabilir.
istek yerine getirilmelidir.kız istemiştir bir kere mutlu etmek gereklidir.
bebisim diye hitap eden erkek tarafından isteği seve seve yerine getirilecek kızdır.
(bkz: bi siktir git)
(bkz: atlıkarınca fantezisi olan kız)
(bkz: bi siktir git çay koy)
insanda tiksinti uyandıran kadın modeli.ayrıca seslerini inceltip " aşkımmm ama sen benii sevmiiooosunn" gibi cümleler sarfederek küçük kız taklitide yapar bunlar.alınıp lunaparka götürülmeli 67 defa arka arkaya gondola bindirilerek ebediyete doğru sallandırılmalıdırlar...olmadı terlikle poposuna vurun fanteziye fantezi demeyin o size kalmış...
çocukluğunu yaşayamamış kız türüdür. muhtemel arkadasın çocukluğuna inmek gerekmektedir ayrıyetten anlayışlı davranıp fazla üstüne varmamakta lazımdır.
sözlükte olan versiyonları da mevcuttur.
çocukluğunu özlemiş kızdır. kırılmayıp isteği yerine getirilmelidir.
frikik vermesi muhtemel olan kızdır.
kafasında gözlüğü ile interprisea binmemesi gereken kızıdr. gözlüğü parçalanabilir.
(bkz: lunaparka gidelim mi diye tutturan erkek) *
atlı karıncanın üzerinde sabahtan akşama kadar döndürülüp, gondoldan aşağıya atmak suretiyle öldürülesi kızdır. çarpışan otolarda alternatif olabilir, elektrik gerilimi yüksek.
istegi bir kere yerine getirildikten sonra ders alınıp bir daha asla lunaparka goturulmemesi gereken,en son lunaparka beraber gittigimizde suan adını bile hatırlayamadıgım ama insanı gondoldan cok daha beter bir hale getiren ve olay bittikten sonra kız arkadasımın nerdeyse ustume kusmasıyla sonuclanan benim ders aldıgım ve sonraki seferi yasatmadıgım kız tipi.

not:uzgunum hayatım ama soylemem gerekiyordu.
uzun zamandır lunaparka gitmediği için lunapark hasreti çeken kızdır. kırılmamalıdır.
abaza insan modeli ile:
-yaaa lunaparka gitmek istiyorum. banane banane.
-sen iste lunaparkı ayağına getireyim yavrum. otur bak şuraya* hoppidi hoppidi!!

kibar bir beyfendi ile:
-hay hay. siz nereye gitmek isterseniz buyrun.

yaratıcı beşiktaş taraftarı ile:
-o ne lan? kimin tezahuratı o? oooooo!! haaaa!!! haaa!! banane bananeee..!! lun! lun! lunapark! alla alla çıkaramadım. ben bi hüseyin abiyi arayıp sorayım.. alo! alo! alo! hüs! hüs! hüseyin abi!!
(hüseyin abi)- lay lay lay lay lay lay lay laaaaaayyyy..!!! eeeeeefendiiiiiimm?
lunapark'taki birçok aletten korkan ve binemeyen bünyenin belalısı olan kızdır. gidilirse olmadık aletlere binelim diye tutturacak, askerliğini komando olarak yapmış adamı madara edecek, ya da götürmeyince binbir trip atacaktır. en iyisi baştan anlaşma yapmaktır. ben sadece çarpışan arabalara binerim, gerisine binmem diye.
çocukluğunu doğru düzgün yaşıyamamış kızdır. götürün lunaparka sevaptır.
masum bir eğlence arayan kızdır. burda talep eden kadar talep edilen de çok mühimdir. doğru kız ile yanlış erkeğin lunaparka gidip eğlenmeye çalışması hüsrana yol açabilir. ama doğru kız ve doğru erkeğin lunaparka gitmesi, ortamdaki tüm çiftleri kendilerine 'biz neden böyle eğlenemiyoruz? ' sorusunu sormasına sebep olabilir.