bugün

nesildaşımdır kendisi. Hoşgelmis.
9.nesil yeni yazar.
yazarların hatalarıyla alay etmek yerine uyarmalı.
onun için best fm'den "adam ol" parçası gelsin.
(bkz: işte kapı işte sapı) denilesi yazar.

edit:nokta
kendisinin zeka geriliği yaşayıp yaşamadığını merak ettiğim dokuzuncu nesil yazar. eğer bir zeka geriliği yaşamıyorsa bir söylediği diğer söylediğiyle çelişen bir yazar oluyor sanırım.
(bkz: #14630448)
(bkz: #14660086)
dizinin internetten de izlenebileceğini bilmeyen über yazarlar tarafından eleştirilen bir uludağ sözlük yazarı. net!
kenara atılmış peçeteden üremiş olabilir kendisi.
nick altını bok götüren yazar. götten sıçmak gerek. tek yapabildiği yiğit özgür karikatürlerinden çalıntı yapmak olan yazarlar da yok değil. yazık size.
(#14670795)
(#14670952)

aklıma serdar ortaç'ı getirmiş yazardır.
ahmet kaya fanları tarafından saldırıya uğramış yazar. ulan şarkıcı adam işte... ne kasıyorsunuz. kürt olması ile de ilgisi falan yok. allah allah ya...
(bkz: ahmer kaya)
(bkz: luis fugo)
ahmet kaya'yı nihat doğan ve mustafa yıldızdoğan ile aynı cümle içerisinde kullanarak ne kadar zeki(!) olduğunu belli eden yazar. kürtlerden özür dilemek yerine insanlıktan özür dilese daha anlamlı olur gibi. peçeteden de özür dileyebilir tabi ki. bu zekayla sözlükte fazla tutunabileceğini sanmıyorum.

(bkz: beyin bedava)
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
(bkz: yazık dokunmayın)
kendisini aşağılayanların %90'ını beyinsiz bulduğum yazardır. sevmediyseniz artı oy verin beyinsizler. belli ki ya öylesine yazıyor, ya eksinin dibini boylamak istiyor. siz madem beğenmiyorsunuz, neden eksi oy veriyorsunuz? hiç mi kafanız yok? hiç mi yok? hiç mi? hiç.

edit: hee eksileyin eksileyin beni. gerçeklerle karşılaşmak ne acı dimi? teallam.
sözlükte ünlü bilimadamlarının başlıklarının açılmasından rahatsız olmuş yazar. kendi muazzam(!) katkıları daha önemli olduğundan olsa gerek.
sözlükte her türlü başlığın açılmasına destek veren bir yazar. ah sadece bir konuda hassas... vikipediciler...
hassas, nazenin yazar. kendi bilgiyi yemiş yutmuş da, gerekli ve uygun bulduğundan vikipediden uzun alıntı yapan yazarları eleştirir hale gelmiş. aferin ona.

(not : eleştirdiği başlık Hans von Euler-Chelpin'dir. yani nobel ödüllü bir bilimadamı ile ilgili açılmış başlık. gerçi ne gerek var sözlükte, yapalım geyiği olsun bitsin...sözlük mü burası?)
bilgi dolu entryler girdiğini iddia etmeyen bir yazar. etmez de zaten... sözlüğe eğlenmek için girer. haaa ama bilgi kastığını iddia eden copy&pastecilere asla tahammül edemez. o zaman gidip ekşi'den falan entry alalım. altına da alıntı yazarız?

biliyorsan bildiğini yazarsın. sözlük budur. ben de vikipedi'den fizikle ilgili bir şeyler falan yazayım o zaman. te allam ya.
herkes her şeyi bilse zaten sözlüğe gerek olmayacağını bilmeyen yazar. okuyup araştırmak, öğrenip insanlara bilgi aktarmak gibi bir derdi yoksa bile niye böyle derdi olanlara çamur attığı kendi iç dünyasının sorunudur tabii.
ayak bacak yapan çakma entellere tahammül edemeyen yazar. misal böyle biri ile karşılaşsa şöyle derdi:

"güzel kardeşim, sözlükler insanların bildiklerini yazdıkları yerlerdir. vikipedi zaten var olan bir site... e sen oradakileri de buraya taşıyarak ne yapıyorsun? birisi bu adamı internetten araştırsa bakacak uludağ sözlük'te de var ama aynı bildi. alıntı yazmam da bir şeyi değiştirmez."

ama denk gelirse söyler. o değil de sıkıldım lan. bir sigara içeyim.
başkalarını eleştirirken kendine bakmaktan aciz yazar.

troll olup olmadığını çözemediğim için fazlaca bir eleştiri de bulunmak istemedim ancak görünen o ki troll değil ama neyin kafasında merak ediyorum.

sanat hakkında konuşup lince uğramaktan dert yanmış. sanat hakkında konuştum dediği cümleler ise aşağı yukarı şöyledir. ''dante sanatçı ise ahmet kaya nedir?, ahmet kaya da sanatçı mı?, ahmet kaya kürt olmasa kimse takmazdı bile.'' şimdi bu sanattan konuşmak mıdır? sanat neresinde bunun? sen ahmet kaya'nın müziği hakkında iki kelime yazdın mı? bestelerini veya güftelerini eleştirdin mi? şu şarkısı şu nedenden dolayı berbat gibi bir açıklama getirdin mi? hiçbirini yapmadın sadece birer cümleyle yargılarını bildirdin ve geçtin.

sonra da kimse anlamıyor beni bu sözlükteki yazarlar gerizekalı dedin. serdar ortaç kadar bile sanattan anlamıyorsun. zeka seviyen de yerlerde. git biraz puzzle falan çöz.
sözlüğü geyik mahallinden ibaret yapmaya çalışan yazar. biri merak edip, herhangi bir maddeyi burada arayıp bulsa, bir şeyler öğrense kimin boyu kısalıyor? ezberden yazınca eksik veya yanlış bilgi verme ihtimali hiç de az değil. oysa belli dayanağı olunca, bazı alıntıları yapınca daha anlaşılır, daha bilgi verici oluyor. ha isteyen gider vikipedi'den de arar öğrenir de, sözlükte dolaşan biri görüp iki kalem fazla bilgi edinse bunun kimseye zararı olmaz. böyle derdi olmayan da okumaz olur biter. "sözlük de çok bozdu" diye başlık açılınca herkes altına yığılıyor ama...
ekşi sözlük'e gidemeyenlerin kıskandığı kral!
kendini kral zanneden yazar acınası mı desem abazan mı trol mü bilemedim doğrusu.
(bkz: ya ben lan neyse bir sey demiyorum)
(bkz: dokuzuncu nesil silik)
hiçliğe irtica etmiş hiç.
güncel Önemli Başlıklar