1. 1.
  on birinci nesil yazar. koştursun.
  2 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
 2. 2.
  o değil de bir keresinde başıma bir şey gelmişti, bir kız arkadaşım vardı. hep böyle dikkat çekmeye çalışıyor her zaman her fırsatta bütün ilgi kendi üstünde olsun istiyordu, ilgi şeysi diyemiyordum kırılmasın diye bir gün açık açık yüzüne dedim ki, sen ailenden sevgi falan görmemişsin sevgililerinden ihtiyaçları haricinde hiçbir şekilde ilgi görmemişsin bu yüzden bu sevgiye ilgiye açlığın. başta kızacak gibi oldu, sonra bir kaç dakika sessizlik, ardından galiba haklısın dedi sarılıp ağlamaya başladı.

  hoş gerçi ben bunu söyledikten sonra olayın farkına varıp gerçekten ilgiye ihtiyacı olduğunu fark etmişti. zaten ondan sonra uzaklaştı benden. güzel bende zaten bunu istiyordum.

  ben niye bunu anlattım, bunda da bu havayı seziyorum tuhaf bir şekilde ilgi peşinde koşuyor.
  2 ... nick burkhardt
 3. 3.
  Size bir şey kanıtlamak zorunda olduğumu sanmıyorum. Fotoğraflar tamamen bana ait internette başka bir yerde bulmanız imkansız Instagram hesabım bile gizli ve aramaya kapalı.
  üzerimden duyar ve prim kasmak isteyen eziklere duyurulur. Herkesi kendiniz gibi olamadığınız birinin arkasına saklanarak oymuş gibi davranan aciz yaratık sanıyorsunuz.
  2 -7 ... luccy luccy
 4. 4.
  (bkz: Al kırdın kırdın)
  2 -1 ... e f f e
 5. 5.
  O bir Ajan olabilir.

  (bkz: sürekli yeni kişilere mesaj atar oldun)
  ... kale3112