bugün

servet çetin'in yeni sevgilisi. şey pardon, partner diyeceğdim.
yıllardır almaya çalışıyorduk bu adamı. şimdiye nasipmiş. hayırlı olmasını umuyoruz.
daha iyisini bekleyen için sıkıntı yaratabilir ama gelen adam da boş adam değil sonuçta. heleki türkiye'deki stoperleri düşününce hepsini cebinden çıkarır bu adam.

hele hele galatasarayımız için eldeki gökhan zan'a bakınca insan oh diyor.
gayet yerinde bir transfer, bu savunmanın yetmediğini görmek için futbol bilgisine gerek yoktu. alınabilecek(para-türkiyeye getirebilme) iyi transferlerden birini yaptı bence galatasaray.
gökhan zan'ı keseceği için her maçta gözüme fabio cannavaro gibi görünecek kaliteli futbolcu, yeni aslan. hayırlı uğurlu olsun.
Harry*'nin hemşerisi, Lucas Edward Neill bundan böyle* Galatasaray oyuncusudur. türk spor basında yıllardır yer alan "neill galatasaray'da" başlıklı haberleri sonunda gerçek olmuştur. kısa zamanda "biz yazmıştık" türünden başlıklı haberler görmemiz mümkündür.*
galatasaray'ımızda iyi işler çıkarmasını dilediğim futbolcu.

o kadar yıldan sonra almışız la, vay babaan kaval kemiğine...
(bkz: in haldun we trust)
yakında galatasaray gallardo'yu da transfer ederse gazetelerimiz biraz daha rahatlayacaktır.
harry kewell geldiğinde üst üste üç maç oynayamaz diyenler rıdvan dilmen , ahmet çakar vs.. , daha adam topa değmeden kötülemeye başlayan ezikler bakalım yine neler döktürecek merakla bekliyorum. galatasaray ın ihtiyacı olan bir mevkiye yapılmış bir transfer olması güzel tabi. hayırlı uğurlu olsun...
galatasarayımıza hayırlı uğurlu olsundur.

bir de sabrinin yerinde sağ bek bulursak, muhteşem olacaktır.
daha gelmeden kuş öldürmeye başlamış futbolcudur. aslan tabi aslan.

(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=DxcIIdBw5Eo)
sene başında bedavaya alınamayıp şimdi cüzi de olsa bonservis bedeli ödenecek futbolcu. transferinin amacı açık ve net:

(bkz: stay with us kewell)

ne kadar yararlı olursa olsun mantık olarak yanlış bir seçim.
artık marcelo gallardo, federico insua ve gianfranco zola beklememizi sağlamış transfer.

(bkz: #5631941)

(bkz: insua aslan gibi)
galatasray defansı defansta top yapabileceği zaman çok sıkıntıları giderecektir. geriden top kurabildiği anda defans ile forvet diyer bölünmez takım. orta saha daha çok orta saha gibi oynar.
bu transfer orta sahanın fiziksel gücünü yükseltecektir inanın bana. bu adamı sene başında niye alamadık o düşünülmesi ve sorulması gerekir.
kewell'ın kalışına da yardımcı olacaksa o bile değer.

popescu-hagi gibi neill-kewell ikilisi de gönüllerimize taht kurar inşallah.
galatasaraya yararı olmayacağını düşündüğüm savunma oyuncusu. yaşlı. ha iyi oyuncu, fakat bana kalırsa 32 yaşındaki bir adama o kadar para verilmesi...
çok fazla seyredemedim nasıl bir oyuncudur ama 1.5 yıldır istiyorduk bu adamı ama alamıyorduk, neill'da bu kadar ısrarlı davrandığımıza göre belli bir kalitesi vardır. umarım başarılı olur.
galatasaraya faydalı olucağını düşündüğüm fakat inşallah anormal fiyatlara anlaşılmamıştır dediğim defans oyuncusu.
Cam adam Gökhan Zan'ın gitme sebebi.
(bkz: kuş avcısı)
beni sırf galatasarayı gökhan zandan kurtarması ve kewellın kalma ihtimalini arttırması sebebiyle bile mutlu etmiş oyuncudur. yeni aslandır. hayırlı uğurlu olsun.
bilip bilmeden bütün yazarlar yorum yapmış ama lucas neill gibi bir oyuncuyu beğenmemek futboldan anlamamaktır. tek eksi yönü bence 32 yaşında olmasıdır, fakat bir defans oyuncusu için çokta ileri bir yaş değildir.
galatasaray' ın önümüzde ki sezon bir aborjin reisi ile teknik direktör olarak anlaşacağını gösteren transferdir.
şaka bir tarafa galatasaray için hayırlı olacaktır zira iyi bir stoper daha doğrusu yetenekli bir stopere ihtiyacı vardı.
hoş geldin lucas...
(bkz: #7026990)*
bir defans oyuncusunun en verimli çağı olan 30-34 arasında galatasaray'ıma gelmiş oyuncu. muhteşem bir adam top cambazı demiyoruz zaten. ihtiyacımız olan bölgeye yararlı oalcağını söylüyoruz. sırf oyuncu almak için alıp 2 sezon sonra bırakanların gelip burada sakat makat demesi de ironik olmuş.
insanın kafası sakat olmasın diğer sakatlıklar düzelir be canlar. sakatsa da seneye oynar!
güncel Önemli Başlıklar