bugün

hoş gelmiş yazar.

the lovely bones'tan geldiğini düşündüğüm nickiyle hemen sevdiğim yazardır.
(bkz: #18563672) entrysi ile pazar gününe kadar sabretmemiz gereken yazar. nasılsa pazartesi okullar açılınca babası kapatır interneti.
gece gece empire total war ve europa universalis başlığını uplayıp benim kanıma giren yazar, ne güzel ttnet ten müzik indirecektim be arkadaş, güzel entryler girmesi dileği ile.
-hoşgelmiş onuncu nesil yazardır.
apo'ya dost diyen yazardır.
koca bir boş.

ayrıca her karşıt fikre kahve ağzıyla cevap yetiştiren hazımsız kişi.
ayarı almış klasik ergen ateistlerden biri.

öğrendiği kelimleri söyleyince çıldırıp küfür etmeye başlıyor, sonucu da çaylaklık işte garibim.

yakında tıpış tıpış gider bu sözlükten.
(bkz: #20279838)

(bkz: ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın)

şu anda pkknın kucağında hopurdayan kişi.
o kadar kalender ki inatla pkknın almanyanın kucağından inmiyor, sonuna kadar orada! bu daha başlangıç mücadeleye devam!
pkk yi akp azdirmis.

hangi ulkede yasiyosun sen tosunum?
Harika bir film. Herkese tavsiye edilir.
Sempatik yazar. En azından insanların onun hakkında yanlış düşünmesini istemiyor.
düşmanımın düşmanıdır. dostumdur.
sözlükteki hırçın yazarlardan.
iyi yazmalar.
(#20788492) bazı şeyleri sindirmeye çalışan yazar. dünya böyle, kabullenmek zaman alır.
bildiğin yobaz, yobazlığı dindarlara has gibi gösterdiler yıllarca, benim bilinçaltım da dahil olmak üzere öyle zannettik,
ama bu tür acip kişilikler, hamdolsun yobazlığı dindarların elinden alıp kimliklerine geçirdiler.

(bkz: #21217072)
looney tunes'i çağrıştıran iki kelime.
boyu 159 olan yazar. sanırım boya göre beyni çalışıyor.
Aklı yok fikri var.
(#22784129)
(#22786330)
(#22786291)

hasta ya da dikkat çekmeye çalışan liseli troll. nedir bunlar ya.
Kitabı çok satıp alelacele çekilen filmi gümleyen onlarca örnekten biri.
sözlükte dikkat çekmeye çalışan, inci sözlüğe gitse oraya bile alınmayacak olan zavallı ergen.

görsel
kaç kere diyorum çoluk çocuğu almayın şu sözlüğe diye. neyse çaylak olmuş yakında da uçar kurtuluruz ergenden.

komik dinsiz imansız yazar.
hasta.

görsel
Kalitesiz ergen yazar.
güncel Önemli Başlıklar