bugün

dert ortağıdır , candır, canandır. sağolsun.
tanimam etmem, haddime de degil fakat cemal sureya sevgisini gordukce cok mutlu oldugum yazar.
dert dinleyen samimi insan.
cemal süreya aşığı.
şu an bir nevi yaşam koçum olan, bana akıl veren candır. kendisine teşekkürü borç bilirim.
oylama yapmayı seviyor.
morrissey manyağı yazar. manyak lan bildiğin. *
cemal süreya aşığı olmasından mütevellit yakınlık duyduğum yazar.
sözlüğün stadyuma döndüğü şu sıralarda muhabbetine sığındığım nacizane yazar.

ben sevdim. nice muhabbet ortamlarına efendim (:
Düşünceli, iÇten, samimi bir yazar.
izinli yazar. geldim, gördüm, cevap yazdım sana. güzel şeyler yazdım. bu kadar çok ders çalışma gez biraz, yazdım. antalya'ya git denize gir güneşe kurun, yazdım. ve kitaplar hakkında bir iki şey ama özel kitaplar bunlar işte onlar hakkında yazdım. bir kısmını ingilizce yazdım havalı olsun diye, becerebilseydim tamamını yazacaktım ama olmadı hiç denemedim. neyse yağmur yağıyor.

"life is short,
birds are flying."
(#20484345) aynı hayale sahip olduğum yazar. benim bulunduğum yerde bu zor, ama kafama esiyor bazen gideyim istanbul'a sırf vapurda bunu yapmak için. olmuyor tabi iş güç var. ben de alıyorum içim kakaolu sütü, müzik çalarım ve de bitmeyecek öykü'mü, biniyorum terminal otobüsüne...gidiyoruuuuuuum sonra dönüyoruuuuuum. şoför de elinde sütüyle görünce beni, öyle içinden diyor "manyak bu" bulaşmıyor sağ olsun.
keşke o hızkesenlerden daha yavaş geçse de sütümü üstüme dökmesem.... öyle işte.
çok sevdim ben bu yazarı. içimden geldi böyle bir yazı da yazdım. yine...öyle işte.
şairsever yazar.
hoşsohbet, ilgili, kibar ve hayvan dostu yazar. kendisiyle tanışmaktan onur duydum efendim.