bugün

sayesinde bütün kızlar ben beşiktaşlıyım diye gezip çocuğun ismini sayıklayacak.
sosyal medya beşiktaş forması dolu fotoğraflar ve maç olduğu gün bitmek bilmeyen hikayelerle dolacak.

geçmiş olsun arkadaşlar.
Adam bir gece cluba gitse bundan güzellerini bulur instadan yürüyor. Ne çapsız herifmiş mk.
açık ara ligin en kötü kalecisi..ayrıca tipi aşırı itici.
görsel
Fifa’da mignolet’ten daha iyi olduğu aşikar olan kaleci. Hataları can yaksa da Şenol Güneş’in elinde çok fazla gelişecektir. 2. Yarı performansı Liverpool’a dönüp dönmeyeceğini belirleyecektir.
Loris Karius: Hey, how are you?

Melis Ayça Değirmencioğlu: Koşun kızlar karius beni sikmek istedi.
görsel
Şampiyonlar ligi finalinde O hatayı yapmasa alamazdık bunu.
Mario gomez gibi kendini bulabilir burada.
Tolga denen kalastan kötü değildir en azından.
Bb Erzurumspor'a karşı eli ayağı birbirine dolanmasın yeter.
Edit akbayram; heyecan yaptım direk alınmış gibi yazdım, resmiyet kazanan bişey yok.
--spoiler--
Adam çok yakışıklı len amg!
--spoiler--

Resmen çöpün TEKi.
Beşiktaşıma hoş geldin bebeğim.
fenomen sikerek süper lige hızlı bir başlangıç yapmış beşiktaşımızın kalecisidir. ne desem bilemedim, alan razı veren razı. bize de kolay gelsin demek düşer. moral olsun koçuma. * *

edit: ulan türk kızı düştüğün hale bak. isteriz istemeyiz orası ayrı da bize denk gelsen evlenmeden olmaz dersin hemen tabi. sırf bu ihtimale sinirlendim, yoksa birini sikme niyetinde değilim. hem insan insanı siker mi lan. *
Golcü olmalıymış aq, kaleci deil hahah.
görsel
vurulduk düştük artık ne denirse
istanbul’da ne kadar eskort varsa hepsine yürümüş merve taşkın'a bile yürümüş max 3 aya aids kaparsın sen. bu vizyonsuzluğunla artık aşkım değilsin sorry baby.
görsel

Beşiktaş’a gelmiş kaleci. Artık dizilerde oynar. Evet.