bugün

Bunu görünce aynı dilenciye para veren alisan gibi oluyorum.
Bu ay Sözlükten kaçıncı kızı düşürecek acaba? Ben en son 22 yi duymuştum da.
Bunu gorünce aynı bi avuc kusmuk yemis gibi oluyorum.
Bence hala komik. Favlıyorum.
Sünnet olurken mevlidine dj tiesto yu çağıran yuvzır.
Benden duymamış olun ama dayı gelince buna ne yapacağını tahmin etmek zor. Bunun yüzünden 15 gün çaylak cezası almış.
Dönünce bunu modlarla kombin yapıp hap niyetine yutacakmış.
dedenin cinsel tercihini ifşa ettiği günden beri tehditler alan yazar namzeti. ulan adam uğur dündar ayarında gazetecilik yapmış ve gerçekleri tüm çıplaklığı ile ifşa etmiş (dedeyi soyup caps atmamış elbet, mecazi bi söylem o) , adamla alıp veremediğiniz ne?

adamın dibi ipne. seversiniz sevmezsiniz önemli değil. kimse kusura bakmasın.
bu ne olm ne kadar sap varsa doluşmuş yine, yoklama mı alıyorsunuz ne yapıyorsunuz?

arkadaşlar yükseldiğiniz bir yazarın kız mı erkek mi olduğunu anlamak istiyorsanız marcus'un nik altına bakabilirsiniz, buraya yazmışsa kesin çükü vardır.

bu da genç delikanlılara hizmetimiz olsun.
Bunu görünce aynı peş peşe iki tane yutub reklamı izlemiş gibi oluyorum.
bence kapatılsın, geyliğe özendiriyor.
Bence erector ile Meriç kıyısında Bi çay içsinler.
2020'de kaldım şakası yapacağı korkusu sardı şimdiden.
ne özelliği olduğunu anlayamadığımız bir adet ince yapılı, hafiften at suratlı, gözlüklü yazar arkadaş.

yirmi hatunla sevgili oldum mübalağasını anlayamayacak kadar çok insan olması elbette üzücü.

evet,
bir hanım yazardan canını kurtarırcasına kaçma girişiminde öncekilerden çok daha fazla zorlandığı zamanlardı,
dünya belki o günlerde üzerine üzerine geliyor ve göğsü sıkışıyor, nefes almakta zorlanıyordu...
ve bu halden kurtulabilmenin tek yolunun çok acımasız bir adam olmaktan geçtiğini anlamıştı artık...
ve gereğini yaparken serin kanlı tavrını korumak arzusundaydı. tek bir yol vardı ve o da o yola girmişti artık.

her şeyi bitirdikten sonra bir süre sözlükten kaçmak ona belli ki iyi gelecekti.
bilemiyoruz ama böyle davranmak zorunda kalışı onu da üzmüştür. çaresiz birinin kurtulmak için yapmak zorunda kaldığı bir şeydi bu.
her neyse,

bize o ünlü mektubu bıraktığı gün herkes eğlendi, birileri üzüldü, oldu bitti...

fakat kimse o mektup üzerinde yeterince düşünmedi. o mektup ciddiye alınacak bir mektup gibi görünmese de ben ve benim gibi insanlar onun satırlarında çektiği çileleri de en ince ayrıntısına kadar görmüş olduk.

zor günlerdi. ama geçti...

hanım kızımıza gelirsek... bu kadar yıpratmamalıydı kendini.

bey oğlumuza geri dönersek, bir daha çoluk çocuklarla takılmasını önermeyiz!
Şöyle puşt gibi,ibne gibi bir şey.
( dayı aradı böyle yaz dedi.yoksa tanımam etmem)
kel insan'ın yazdığı biyografi kitabı netflix tarafından hayata geçirilecekmiş. geylik, aşktan kaçış, inkar, erkek erkeğe uzun ve duygusal cümleler. kısacası ne ararsan var.

şair gerçekten çok acayip bir adamsın.
bal işine gireceğinin sinyalini vermiş yazardır.

görsel

işi bilen yazarlar şu görsele sakal eklesin bir zahmet. al sana marcus.
Hayatı dizi yapıp netfilişte 2 sezon yayınlanmalı. Adamın sözlükte yaşınız kadar kız tavlamışlığı var rezalet skoru 2 - 3. Taktik alın şu mübarek cuma elini öpün.
yahu bırakın şu yaşınız kadar kız tavlama masalını. millet de gerçek zannediyor. en fazla üç beş kızla görüşmüştür olduğu bu.

kızlar da bunun için sıraya girmişlerdi hepsi bu arkadaşa ölüp bitiyorlardı zaten.
bu sözlükte kız diye erkeğe yürüyenlerin olduğunu var sayarsak 3 5 büyük sikor.
Mario nun kurtarmaya çalıştığı prenses olduğu iddia ediliyor.
3-5 aralığı az sayı mı la . takdir ettim şimdi kendisini * bir tane için burada ne taklalar atanlar var *
Façeden sürekli nazmiye keşke senin gibi süper olsam mütiş birisin yazan tacizci. elon muska sikayet edicem faceden atsın bunu.
bana da sürekli allah'ı seven 999.999.999 kişi arıyoruz sayfalarının linklerini atıyordu engelledim façeden. şimdi de barışalım diye istakramdan nude atmaya başladı.

istemiyorum yaa zorla mı?
düşürdüğü 21. kız olmak istiyorum....
nedense ne zaman bir ifşa patlasa anında ortadan kaybolup ölü taklidi yapıyor.

yorumsuz. takdir yüce türk milletinin.