bugün

on ikinci nesil inş dişi memeli bir userdir. yazsın bakalım.
sözlüğe atılan münasip olmayan görsellerden rahatsız olup, “ben geliyorum, artık o görsellere gerek kalmadı hehehe.” diyerek tepkisini koymuş, 85. sözlük hesabıyla aramıza dönen yazar kişisi.
sen yokken çok bozdu buralar neyse döndünya bir nebze umut var şimdi , hoşgelmiş yazar.
Gidip gelerek yalama yapmış olan yüvzır.

Yine mi san ¿. Pehh.
pipili sapık olduğu dedikodularına inanmamıştım zaten.
Kuşkusuz yine silik yiyecektir bu yakışıklılık ve dayanılması zor cazibesi yüzünden.

Sözlük kızları iflah olmaz bir çapkındır ve bu adamcagizin hiçbir günahı yoktur.

Umarım bu sefer uzun süre aramızda kalırsın.
Elli bin tane hesabın yüzünden yazdıklarından yararlanmakta hep sıkıntı çekmiş bir yazarım. Lütfen kızlarla arana mesafe köy ki bizi kendinden ve bilginden mahrum etme.

Seni seviyorum. Canını sıkan bir yönetici varsa lütfen bana haber et kulağını cekeyim. Bizim de burada bir agirligimiz ve gücümüz var. Çekineyim deme.. hep yanındayım.
görsel
Bebeyim gelmiş hoş gelmiş. Boş yapmaya hazır mıyız? Eveeet dediğini duyuyorum. Ayy hadi bakalım.

Bir uuser, sürekli gidip gelen.
Ulu’dan 20den fazla kadını ağına düşüren üüfürükcü.

Değişik yazar tanesi.
görsel
Kısa sürede hakkında 20 enrty girilmiş yazar. Bununla 21 oldu.

20 demişken 20 tane sözlük kızıyla beraber olma şansına sahip olan tek erkektir sözlükte.

Ben o kızlardan biriyle arkadaş olsaydım muhtemelen hala daha sadık bir erkek olarak bağlı kalacaktım.

Kıymet bilin ulan biraz! Kıymet...
Mütemadiyen giden ve geri gelen medcezir.
Din bu adamı da aramızdan aldı..

görsel nasıl üzülmeyeyim?

Programına konuk alacak misin pandemiden sonra abi?

Keyifle izliyorduk.
Hiç sevmem kendisini...

Diğer nicklerini de sevmezdim.
Çok korkak bir yazar.
Şahsıma sokağa çıkma yasağının sona erdiğini haber veren uuser.

Hay allah senden razı olsun, sen söylemesen ben daha evde oturacaktım.
dünyanın pek çok yerinde covid aşısı çalışmalarında bulunmuş ve 3 farklı ülkede aşıyı bulduktan sonra aramıza dönmüş bilim insanı yazardır.

amerika&ingiliz ortaklığı aşı çalışmalarında marcus amoralist atkinson kod adını kullanırken alman aşı çalışmalarında marcus ballack amoralistingen kod adını kullanmıştır. çin tarafındaki ismini yazmıyorum çince anlamazsınız siz şimdi..
içimden bir sesi bu adamın çakma premses olduğunu söylüyor...
du bakalım.
o mozambikli hanım dediği küçük, yeşilimsi, sivri kulaklı bişi olmasın.
sith, jedi ve kutsal dart wader adına.
kuşkusuz esnaflarla kafayı bozmuş yazar.
yine saf bir sözlük erkeğinin kanına girmiş. bir de şifreli konuşuyor bunu da yarına bıraktım der gibi.

açık oylaştığı saf erkeklerle toplaşıp dikiş yapan yazar.
evlendi, şu an eşinin sevgilisini ağırlıyor. on numara da masa hazırlamış. işte medeni insan. helalin var karşim. evet.
Oruç tutmaya iftardan başlayıp sahurda sona erdiren yuvzır.
Sabahtan akşama kadar saçmalayan ve bundan hiçbir zaman sıkılmayan uuser. Ne yiyip ne içiyosun da bu enerjiyi buluyosun yiğidim?

görsel
Merhaba doslar mörelim cok bazuka. Hic de sevmem bunu.
olur olmadık yerde arz-ı endam eden mümin yazar. entrylerini severek okuyoruz orası ayrı...
Kendi adina konus ben severek okumuyorum.
la senin başka işin yok mu da

o küfür makinesi of lu keçiye sardın ?

herif taramalı tüfek gibi

dakikada 300-500 küfür atar

sonra da maadur olur

daha sonra da sizi amcama şikaat edecem

evinizden aldıracam ben jit im falan

aman banane ya her neyse

bacım bana rihannanın adresi lazım

hayırlı bir işimiz varda

senin kontaklar iyidir

yap bi kıyak.
O eski komikliğinin artık zerresi olmayan uuser.
Yok eskiden güldürüyordu, güldürürken de düşündürüyordu.
Bunu görünce aynı dilenciye para veren alisan gibi oluyorum.
Bu ay Sözlükten kaçıncı kızı düşürecek acaba? Ben en son 22 yi duymuştum da.
Bunu gorünce aynı bi avuc kusmuk yemis gibi oluyorum.
Bence hala komik. Favlıyorum.
Sünnet olurken mevlidine dj tiesto yu çağıran yuvzır.
Benden duymamış olun ama dayı gelince buna ne yapacağını tahmin etmek zor. Bunun yüzünden 15 gün çaylak cezası almış.
Dönünce bunu modlarla kombin yapıp hap niyetine yutacakmış.
dedenin cinsel tercihini ifşa ettiği günden beri tehditler alan yazar namzeti. ulan adam uğur dündar ayarında gazetecilik yapmış ve gerçekleri tüm çıplaklığı ile ifşa etmiş (dedeyi soyup caps atmamış elbet, mecazi bi söylem o) , adamla alıp veremediğiniz ne?

adamın dibi ipne. seversiniz sevmezsiniz önemli değil. kimse kusura bakmasın.
Kendisini pırasa yemeye davet ettiğim uuser.

(img:#2110851)
bu ne olm ne kadar sap varsa doluşmuş yine, yoklama mı alıyorsunuz ne yapıyorsunuz?

arkadaşlar yükseldiğiniz bir yazarın kız mı erkek mi olduğunu anlamak istiyorsanız marcus'un nik altına bakabilirsiniz, buraya yazmışsa kesin çükü vardır.

bu da genç delikanlılara hizmetimiz olsun.
Bunu görünce aynı peş peşe iki tane yutub reklamı izlemiş gibi oluyorum.
bence kapatılsın, geyliğe özendiriyor.
Bence erector ile Meriç kıyısında Bi çay içsinler.
2020'de kaldım şakası yapacağı korkusu sardı şimdiden.
ne özelliği olduğunu anlayamadığımız bir adet ince yapılı, hafiften at suratlı, gözlüklü yazar arkadaş.

yirmi hatunla sevgili oldum mübalağasını anlayamayacak kadar çok insan olması elbette üzücü.

evet,
bir hanım yazardan canını kurtarırcasına kaçma girişiminde öncekilerden çok daha fazla zorlandığı zamanlardı,
dünya belki o günlerde üzerine üzerine geliyor ve göğsü sıkışıyor, nefes almakta zorlanıyordu...
ve bu halden kurtulabilmenin tek yolunun çok acımasız bir adam olmaktan geçtiğini anlamıştı artık...
ve gereğini yaparken serin kanlı tavrını korumak arzusundaydı. tek bir yol vardı ve o da o yola girmişti artık.

her şeyi bitirdikten sonra bir süre sözlükten kaçmak ona belli ki iyi gelecekti.
bilemiyoruz ama böyle davranmak zorunda kalışı onu da üzmüştür. çaresiz birinin kurtulmak için yapmak zorunda kaldığı bir şeydi bu.
her neyse,

bize o ünlü mektubu bıraktığı gün herkes eğlendi, birileri üzüldü, oldu bitti...

fakat kimse o mektup üzerinde yeterince düşünmedi. o mektup ciddiye alınacak bir mektup gibi görünmese de ben ve benim gibi insanlar onun satırlarında çektiği çileleri de en ince ayrıntısına kadar görmüş olduk.

zor günlerdi. ama geçti...

hanım kızımıza gelirsek... bu kadar yıpratmamalıydı kendini.

bey oğlumuza geri dönersek, bir daha çoluk çocuklarla takılmasını önermeyiz!
Şöyle puşt gibi,ibne gibi bir şey.
( dayı aradı böyle yaz dedi.yoksa tanımam etmem)
kel insan'ın yazdığı biyografi kitabı netflix tarafından hayata geçirilecekmiş. geylik, aşktan kaçış, inkar, erkek erkeğe uzun ve duygusal cümleler. kısacası ne ararsan var.

şair gerçekten çok acayip bir adamsın.
bal işine gireceğinin sinyalini vermiş yazardır.

görsel

işi bilen yazarlar şu görsele sakal eklesin bir zahmet. al sana marcus.
Hayatı dizi yapıp netfilişte 2 sezon yayınlanmalı. Adamın sözlükte yaşınız kadar kız tavlamışlığı var rezalet skoru 2 - 3. Taktik alın şu mübarek cuma elini öpün.
yahu bırakın şu yaşınız kadar kız tavlama masalını. millet de gerçek zannediyor. en fazla üç beş kızla görüşmüştür olduğu bu.

kızlar da bunun için sıraya girmişlerdi hepsi bu arkadaşa ölüp bitiyorlardı zaten.
bu sözlükte kız diye erkeğe yürüyenlerin olduğunu var sayarsak 3 5 büyük sikor.