1. 1.
    on ikinci nesil inş dişi memeli bir userdir. yazsın bakalım.
    3 ... pillars of creation
  2. 2.
    sözlüğe atılan münasip olmayan görsellerden rahatsız olup, “ben geliyorum, artık o görsellere gerek kalmadı hehehe.” diyerek tepkisini koymuş, 85. sözlük hesabıyla aramıza dönen yazar kişisi.
    6 -1 ... joseph shomolo kuschca
  3. 3.
    Dönüşü şerefine konyaklı kahve içeceğim Yuzır. Kombiyi de 26 ya alayım bari.
    3 ... erecto hz
  4. 4.
    sen yokken çok bozdu buralar neyse döndünya bir nebze umut var şimdi , hoşgelmiş yazar.
    4 -1 ... mecburistikamet
  5. 5.
    Gidip gelerek yalama yapmış olan yüvzır.

Yine mi san ¿. Pehh.
    5 ... traveler of secret moments
  6. 6.
    pipili sapık olduğu dedikodularına inanmamıştım zaten.
    4 ... ekonovich
  7. 7.
    Bu zor zamanlarda en çok da sana ihtiyacımız vardı.....kötü günler geride kaldı şimdi sözlüğü daha kötü günler bekliyor arkdşlr. Evet.
    7 -1 ... feslemegen
  8. 8.
    Kuşkusuz yine silik yiyecektir bu yakışıklılık ve dayanılması zor cazibesi yüzünden.

Sözlük kızları iflah olmaz bir çapkındır ve bu adamcagizin hiçbir günahı yoktur.

Umarım bu sefer uzun süre aramızda kalırsın.
    Elli bin tane hesabın yüzünden yazdıklarından yararlanmakta hep sıkıntı çekmiş bir yazarım. Lütfen kızlarla arana mesafe köy ki bizi kendinden ve bilginden mahrum etme.

Seni seviyorum. Canını sıkan bir yönetici varsa lütfen bana haber et kulağını cekeyim. Bizim de burada bir agirligimiz ve gücümüz var. Çekineyim deme.. hep yanındayım.
    2 -1 ... kel insan
  9. 9.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2108271/+
    -2 ... rabb in gordukleri
  10. 10.
    Bebeyim gelmiş hoş gelmiş. Boş yapmaya hazır mıyız? Eveeet dediğini duyuyorum. Ayy hadi bakalım.

Bir uuser, sürekli gidip gelen.
    2 -2 ... kara erik habbesi