bugün

coco chanel' e göre her kadının dolabında olması gereken küçük siyah kurtarıcı elbise.
ülkesindeki mevcut siyasi durumdan ve yönetim kadrosundan had safhada rahatsızlık duyan, ilerisi için çocuklarının geleceğine dair derin endişeler taşıyan ve çocuklarına bunun hesabını verememekten çekinen bir kadının içinde bulunduğu depresif ruh hali içindeki yazar.
kendi nickine yazı yazan çokca çaylak gördüğüm babadan kalma tarihi geçmiş fosilleşmiş fikirlerle sözlüğü foseptiğe çeviren yazar.
(#2011394) yıldızlı pekiyiyi hak eden, güzel kokulu avon ürününü de kendine mahlas seçmiş yazardır.
(bkz: 36 entrydeki nick ve entry uyumu)
Toplumsal Dönüşüm'e büyük katkısı olmuş güzide bir arkadaş. Marjinal bir kişilik...
kendine parfüm ismi takmış ve sanki bi yerden tanıdığım bir arkadaş...
avonun geçen ayki kataloğunda indirimdeki parfüm(10 lira), lisedeki ingilizce öğretmenimin unutmayacağım muhteşem kokusu!
seksi bi parfüm ismi.
şişesine baktığımız zaman çok seksi görünen ama içine baktığımızda berbat olan bir parfüm. (ulan, az kalsın parfüm yerine yazar yazacaktım)
her konuşmam da yıllarca geriye götüren sonra günümüze getiren.tüm bu gel gitlerde en ufak bir eskime ve azalmaya maruz kalmayan.
ust nota : hanımeli, siklamen, kayısı, orta nota : gardenya, sakayik, ylang ylang, alt nota : şam eriği ve misk olan, avonun mukemmel parfumu. kremiyle birlikte kullanildigi zaman cok kalicidir. ayrica kremi cok iyi nemlendirir, kalitelidir, super kokudur.
sinsi sinsi yeni resimlerine bakıp hayran olmuşken korkudan bunu dile getiremediğim güzel insan.
kendisinden korkulmasına anlam veremeyen güzel insan *
görüntüsü asla korkutmazken hisleri söyleyebilecekleri duyguları can yakıcı olabilecek güzel insan.
yine de insan gözünü alamaz.**
far away ile dönüşümlü kullandığım yegane parfümüm. oryantal vanilya kokularından oluşur kendisi. ama aynı zamanda fresh bir havası vardır, vanilya kokusu olmasına rağmen ağır bir etki bırakmaz.
kokusu ayrı bir hoş olan avon parfümü.
türkiye den alternatif rock vol 1 albümünden fungu nun seslendirdiği parça. ayrıca mükemmel.
bitmesin diye gıdım gıdım kullandığım, muhteşem kokulu parfüm.
''muhteşem kokunuzla cezbedin'' demiştir avon. gerçekten de cezbedicidir. siz yürürken hareket ederken etraf buram buram siz kokar. bu şahane koku oryantel vanilya miskten elde edilmiştir.
erkeği baştan çıkartan kokusu ile dayanılmaz bir parfümdür.
avon un en etkileyici parfümü. kesinlikle olağanüstü güzellikle bir parfüm olması yanında, maalesef çabuk bitmektedir.
yıllardır vazgeçemediğim bir avon parfümüdür. tabi ki arada kaçamaklar yapılıp başka kokularda kullanılmıştır ama little black dress benim her zaman kürkçü dükkanım olmuştur. *
tommy hilfiger ile benzeşen koku ama genelde kimse tahmin edemiyor ve soruyorlar. avon filan ama en iyi kokusu bu parfüm.
Pek yakında çok güzel entrylerle yeniden aramızda olacak kusursuz yazarımızdır.