bugün

Kavgasıyla, gülmesiyle kısacası her şeyiyle güzel olan yıllardır.
Yarı genclik yarı çocukluk arası sacma bir o kadar da masum yıllar.
Aşağlık kompleksli ergenlerle geçen berbat yıllar.
belkide ömrümde geçirdiğim en güzel en mutlu zamanlar.
Forma.

Evet forma lanet olasıca formalar, özel okullar dışında herkes serbest kıyafetle okula giderken biz her gün o lanet formaları giyip kışın soğukta totomuz titreye titreye okula giderdik.
Those were the days My friend.

Ağlamaya gidiyorum....
(bkz: bok)

iki ay gibi geçip gitti amk.
Geri gelin lan olum lütfen lan .
Tek kelimeyle berbat...
Hiç özlemediğim günlerdir.Özleyenide anlayamadım hiçbir zaman.
Hayatımın en vurdumduymaz ve yalnız dönemleriydi.
Tek sözle anlatılır mı sanıyorsun. Güzel dostluklar, iç çektiren ilk aşklar, hayata atılan ilk adımlar...
olm öğle arasını beklerdik 10 15 kişi iddaa bayiine kupon yapmaya giderdik. yaş tutmayınca sadece bir kişi yatırabiliyodu. günün bankolarıyla öğle sonrası okula dönerdik. tabi hiç birimizinki tutmuyodu. keşke tutsaydı.
elektronik elektrik bölümüne gidelim, koz tavlarız belki. (sıhhi tesisat)
Sen başkaydın be, gerçekten başkaydın.insanlardan nefret eden ben seni öyle çok sevdim ki ...

Bütün sınıf paintball için kadro kurmuştu sen benide davet ettin gelmeyeceğimi bile bile ,ben yürüyemiyorum siz gidin demiştim gülümseyerek, sende bana ben seni sırtımda taşırım sen gel demiştin ya hani...

Bir gün tirtir titriyodum çenem zangır zangır yerinde durmuyodu , herkesten eşyasını sakınan sen demiştin ya hani hırkamı veriyimi diye.

Kermes kurulmuştu okula bir gün ,herkes gitmişti yiyecek bişeyler almaya sende gitmiştin ,bense önümdeki kağıtla meşgul oluyormuş gibi yapıyordum halbuki sen her şeyi biliyordun banada bi kurabiye almıştın bunu sana aldım yemin ederim demiştin ya hani ama ben gururumdan yiyememiştim.

Herkes mal mal sınıfta debelenirken biz seninle montunun altına girer telefonunda bi şeyler izlerdik ya montunun altından çıktığımızdada alnımıza "çifte kumrular" yaftası yapıştırılırdı ya hoşuma giderdi senle anılmak.

Birbirimizin göğsüne yaslanırdık ya hani en çokta sen yaslanırdın bana rahatın bozulmasın diye hareket etmezdim ben, sırf senin rahatının bozulmaması için.

Son günlerimizde anladım seni özliyeceğimi, yaslanmıştım ya hani sana ,senin aldığın nefesin ritmine ayak uydurup soluduğun havayı doldurmuştum ya ciğerlerime.

Seni aramıyorum diye seni unuttum sanma sakın , seninle konuşmaktan değil telefonla konuşmaktan korkuyorum ben.

(bkz: telefonofobi)
Fırtınalı yıllardı..

Dönmek istiyorum..

Fakat artık imkansız.
lise 1 sex drugs and rock'n'roll gibiydi gerisi çöp*
stresi skintisi cok olan bi o kadar da şamatası bol olan yıllardır...
stresi skintisi cok olan bi o kadar da şamatası bol olan yıllardır...
Hatalarla dolu yıllardı, şimdiki aklım olsa o bok yuvasında 1 dk daha durmazdım. Yanlış arkadaşlıklar, yanlış aşklar ve hayalkırıklıkları. Böyle hatırlanması acı.
Masum platonik aşklar
Keşke şimdiki aşklar da lise çağimizdaki masum ve menfaatsiz olsa.
lise yıllarındaki hale söylenecek tek söz olsaydı başlık;sakın bitirme o liseyi ucu bok bir yere çıkıyor derdim.
''pehh sen beni o zaman görüceksin tabi hızlı zamanlarım.''
Güçsüz bir beden, psikoloji. O yaşlara göre ağır yükler. Taşıdık çok şükür. Ama dönmek ister miyim, asla.
Deli gibi özlem duygusudur.