bugün

dünyanın en iyi ikinci topçusu.

bir değil.
Bok gibi frikikten sonra atti golu süper gol.
Dünya Kupası grup maçında Bosna Hersek e mükemmel bir gol atmıştır.
çok güzel attı yine, futbolun kralı olduğunu gösterdi. boşnaklarda messi'den nasibini aldı böylelikle.
ilk wc golunu sirbistan'a atmis oyuncu. 19 yasindayken. 2006 yilinda yani.
Uludağ sözlük ün uzman teknik kadrosu tarafından değerlendirilmiş, itin gotune sokulup çıkarılmıştır. Bunlara brezilya nerde lan desen gösteremezler ama burda neler neler. Lan halı saha mı lan orası ? Utanmasalar 11 kişi tutacaklar adamı. Siktirin gidin cr7 ymiş. Lakaba bak amk araba modeli gibi.
Bosna maçında attığı golden önce bosna defansıni bu hale sokmuştur.

görsel
fc barcelona da oynayan ünlü bir futbolcu.
kendisinden olsa olsa fitbolcu olur.
http://www.youtube.com/watch?v=F8VsLc93zNc messi'in ilk yılları
Eski görüntüsünden oldukça uzakta olanı futbolcu. Eskisi gibi dribling veya çalım atamıyor, eskisi hızlı ve çabuk değil, eskisi gibi hırslı ve azimli gözükmüyor. Yıllardır Messi yi takip eden biri olarak çok üzülüyorum.
maradona olsa bile çok çok zorlanacak berbat bir jenerasyona denk gelmiş oyuncu. yine de maçı yoktan bir golle kazandırdı. helal olsun.
Yürüyen adam.
iniesta ve xavi yokken ptt 1.lig topçusudur.

ek: şaka yaptım la.
sikim kadar boyu olan, ancak maalesef artık türlü türlü huyu olmayandır.
adam önceden sadece milli takımda sıçardı, şimdi kulüpte sıçıyordu belki milli takımda oynar dedik, anladık ki zaman mekan ayırt etmeksizin sıçıyor artık.
iran'a mükemmel bir gol atarak Arjantin i galibiyete taşımış futbolcu.
Durdu durdu kudurdu futbolcusu.
rasgelecidir. açık ve net.
5 para etmez yeteneksiz bastı bacağın teki.
Arjantin asıllı başarılı futbolcu. Halısahada idolümdür.
Ahahaha yeteneksiz oyle mi. Arjantin'in ataklarini tek basina hareketlendiren adam. Topu ne zaman alsa 1 2 kisi dusuruyor oyundan..
Dunyanin en iyisi benim icin o.
atm den maaşını bile xavi ye çektiren , mastürbasyonunu bile iniesta ile yaptığını bildiğimiz vasat petete ligi topçusu. hayatındaki tek kız friendini de xavi ve iniesta bulmuş. pes ya.
dünyanın en iyi futbolcusu bile olsa bir cristiano ronaldo olamamıştır ve olamayacaktır.
adam yaptı yapacağını. mükemmel bir gole imza attı.
yine koymuş ronaldo fanlarına. ayrıca arjantin'i tek başına taşıyor her şeye rağmen.